Konoba ‘Dogodine’

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
24. siječnja 2022. u 21:58

meni su najvece izjave od starci, a bilo ih je jednom mi je amter kad sam se obukel rekla vilenjak seljak si bil i seljak bus ostal😃

ali stari je ipak imal bolju, ja bil mladji, i sad imal temperaturu, a on se sprema u grad, i aj ga pitam kaj sotavil bus me doma, kaj ako umrem?

on izjavi upali klimu da se ne zasmrdi jako🤣🤣

[uredio Vilenjak - 24. siječnja 2022. u 21:59]
Domovine sin
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.327
24. siječnja 2022. u 21:59

zadar-1.liga je napisao/la:

Poceli se i klanovi stvarat opet. Hercegovci okupirali temu. 

Vidi cijeli citat

Ajde zadre popij nešto, nismo mi cicije

u nas na krštenju ispod 200 ljudi ko da nisi ni pravio ništa

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.01.2017.
Poruka: 7.519
24. siječnja 2022. u 21:59

Kamen, krš i maslina 🎶

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
24. siječnja 2022. u 22:00

moral bum dati i hercegovcima moderaturu, oni barem plate

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.01.2017.
Poruka: 7.519
24. siječnja 2022. u 22:00

robo0302 je napisao/la:

zadar-1.liga je napisao/la:

Poceli se i klanovi stvarat opet. Hercegovci okupirali temu. 

Vidi cijeli citat

Ajde zadre popij nešto, nismo mi cicije

u nas na krštenju ispod 200 ljudi ko da nisi ni pravio ništa

Vidi cijeli citat

Tuđi čovik nikad neće znati

Kad pođem strancima objašnjavat a njima na svadbi 20 ljudi

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.01.2017.
Poruka: 7.519
24. siječnja 2022. u 22:00

Vilenjak je napisao/la:

moral bum dati i hercegovcima moderaturu, oni barem plate

Vidi cijeli citat

@cholo

robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.327
24. siječnja 2022. u 22:00

Vilenjak je napisao/la:

moral bum dati i hercegovcima moderaturu, oni barem plate

Vidi cijeli citat

Ja sam ti reka, ti si pola naš :)

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.327
24. siječnja 2022. u 22:01

Križy je napisao/la:

robo0302 je napisao/la:

zadar-1.liga je napisao/la:

Poceli se i klanovi stvarat opet. Hercegovci okupirali temu. 

Vidi cijeli citat

Ajde zadre popij nešto, nismo mi cicije

u nas na krštenju ispod 200 ljudi ko da nisi ni pravio ništa

Vidi cijeli citat

Tuđi čovik nikad neće znati

Kad pođem strancima objašnjavat a njima na svadbi 20 ljudi

Vidi cijeli citat


Je 20 ljudi najbliže rodbine bude što iĐe prosit mladu samo u njezini, a tamo njezini 20 najbliže

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.01.2017.
Poruka: 7.519
24. siječnja 2022. u 22:01

Vilenjak je Čapljinac

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.05.2007.
Poruka: 7.507
24. siječnja 2022. u 22:02

Ode vecinom juznjaci. Ne mozemo reci da je Vile zaluta, jer je nas covik kako god. Ali ima zalutalih govana ode. Necu ih imenovat.