Konoba ‘Dogodine’

Hysen Memolla
Hysen Memolla
Moderator
Pristupio: 04.05.2020.
Poruka: 9.634
24. siječnja 2022. u 13:11

Opazaj je napisao/la:

Hysen Memolla je napisao/la:

Jeli Ian mozda prikriveni Hajdukovac? Tema ima svog moderatora, Vile tu i tamo isto uskoci, ali vidim da je on najaktivniji od cijele moderature na temi pa se pitanje namece samo od sebe

Vidi cijeli citat

praški skojevac, svaki dan pije pivu u Fleka

Vidi cijeli citat


I piva "Kada umren umotan u bilo"

Ko piva na rivi u 5. misecu 2027? PRAVDA ZA MILANKA
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.316
24. siječnja 2022. u 13:13

Ma nek udara šta ću mu ja, mi volimo tamo pričat o svemu, al lijepo je kako nas prate svi hahahah

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.07.2021.
Poruka: 4.021
24. siječnja 2022. u 13:29

Dobro utro !

A sta je zaladilo u St, osjecaj hladnoce -5. Maznem dupli pelin i nazad u krevet, hebes zimu !

[uredio Bunker Resnik - 24. siječnja 2022. u 13:32]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.07.2021.
Poruka: 4.021
24. siječnja 2022. u 13:44

Vile, jel sutra s Varazdinom u St ?

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
24. siječnja 2022. u 13:45

Bunker Resnik je napisao/la:

Vile, jel sutra s Varazdinom u St ?

Vidi cijeli citat


ako mislis na mene, ne ja sam doma s klinkom u samoizolaciji, vrtic

stream

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.07.2021.
Poruka: 4.021
24. siječnja 2022. u 13:52

Vilenjak je napisao/la:

Bunker Resnik je napisao/la:

Vile, jel sutra s Varazdinom u St ?

Vidi cijeli citat


ako mislis na mene, ne ja sam doma s klinkom u samoizolaciji, vrtic

stream

Vidi cijeli citat


Sutra je utamica, jel tako ?

Idealna prilika po ovoj hladnoci da organiziramo mini turnir, pishanje u daljinu, na otvorenom. Taman je prava temperatura za takvo nesto. Pobjednik dobiva zlatnog .urcografera, cuku i diplomu !

Mislim da bi nas @njoko prč debelo nadpishao.

robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.316
24. siječnja 2022. u 13:53

Bunker Resnik je napisao/la:

Vilenjak je napisao/la:

Bunker Resnik je napisao/la:

Vile, jel sutra s Varazdinom u St ?

Vidi cijeli citat


ako mislis na mene, ne ja sam doma s klinkom u samoizolaciji, vrtic

stream

Vidi cijeli citat


Sutra je utamica, jel tako ?

Idealna prilika po ovoj hladnoci da organiziramo mini turnir, pishanje u daljinu, na otvorenom. Taman je prava temperatura za takvo nesto. Pobjednik dobiva zlatnog .urcografera, cuku i diplomu !

Mislim da bi nas @njoko prč debelo nadpishao.

Vidi cijeli citat

Niz vitar ili kako se triba okrenuti

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
24. siječnja 2022. u 13:54

Bunker Resnik je napisao/la:



Sutra je utamica, jel tako ?

Idealna prilika po ovoj hladnoci da organiziramo mini turnir, pishanje u daljinu, na otvorenom. Taman je prava temperatura za takvo nesto. Pobjednik dobiva zlatnog .urcografera, cuku i diplomu !

Mislim da bi nas @njoko prč debelo nadpishao.

Vidi cijeli citat


sutra da, pa nema veze dok odmotamo anakonde mozemo se s njima macevati

Domovine sin
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
24. siječnja 2022. u 13:54

jedino me strah, ako ih izvadimo, mogel bi negdje faktografer naici

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.07.2021.
Poruka: 4.021
24. siječnja 2022. u 13:59

U vitar, normalno, masku za ronjenje na lice. Al kazem, imam osjecaj da bi njoko nadjacao i famoznu splitsku buru.