Z&M Birtija 2

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
10. travnja 2006. u 18:45
provokator je napisao/la:
Vilenjak je napisao/la:

 a ja hercegovina,dalmacija,lika,Hrv. Zagorje,međimurje

Vidi cijeli citat


Vile ti si kao....
 T-rex iz Jurskoga Parka Spilberga Stiva,
zvir ąta hoda, zvir ąta pliva!
 Zvir ąta ľdere meso, zvir ąta ľdere travu,
zvir ąta ima stvarno veliku i ruľnu glavu,
ali neću sada o tvojoj ruľnoj glavi
 jer i pored tog svi viču - on je faca pravi!


Vidi cijeli citat
 

jednostavnije ti bi bilo reći,Vilenjak ti si čušpajz!

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 18:45
djemba djemba je napisao/la:

Vidi cijeli citat
 Da te cuje moja keva, ubila bi te ko zeca
Vidi cijeli citat


pa keva ti je hercegovka to se priznaje, ali ti brate...tanko nesto....pola - pola


coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
10. travnja 2006. u 18:47
Vilenjak je napisao/la:
djemba djemba je napisao/la:

Kad bi znao koji je ono mesec lipanj, rekao bih ti kad ce Kuba napuniti 24

Vidi cijeli citat
 

šesti...al slab je

Vidi cijeli citat


 
Ceterum censeo HNLem esse delendam
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
10. travnja 2006. u 18:48
Vilenjak je napisao/la:

boranija je napisao/la:
slavonci su ovako dosta opusteni.....ercegovci brate zadrti.....

 
Vidi cijeli citat
 

e da te moj pokojni deda čuje ftrgel bi te

al piju ga ko mutavi

Vidi cijeli citat


nije isti mentalitet istočna i zapadna hercegovina koliko sam upućen a jesam! ipak imaju onu karakteristiku ponosa i jedni i drugi jako izraženu!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2003.
Poruka: 16.281
10. travnja 2006. u 18:49

coobah je napisao/la:
 
Eh...planirano ja da me je što manje...Imam ispit 19og...a prirodni aksiom veli da je uspjeh na ispitu obrnuto proporcinalan vremenu provedenom po birtijama
 
Vidi cijeli citat
 

Zar nije kod tebe fora da je knjiga "drugo što uvatiš u ruke ujutro"?  Mislim, to su tvoje riječi, ja samo citiram...

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
10. travnja 2006. u 18:49
 ja govorim o "našem" dijelu,naravno ne o Trebinju,i istočnom dijelu,to nemam pojma!
Domovine sin
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
10. travnja 2006. u 18:51
Zara je napisao/la:

coobah je napisao/la:
 
Eh...planirano ja da me je što manje...Imam ispit 19og...a prirodni aksiom veli da je uspjeh na ispitu obrnuto proporcinalan vremenu provedenom po birtijama
 
Vidi cijeli citat
 

Zar nije kod tebe fora da je knjiga "drugo što uvatiš u ruke ujutro"?  Mislim, to su tvoje riječi, ja samo citiram...

Vidi cijeli citat

Je, je...ako nije druga, onda ju i ne uhvatim
 
Ceterum censeo HNLem esse delendam
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
10. travnja 2006. u 18:51

 @Sh1

čekam odgovor o nekakvom fašizmu...

u ime naroda zahtjevam ga!

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
10. travnja 2006. u 18:51
shone
fašistička slika moja u potpisu ili?
sh1
sh1
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2005.
Poruka: 10.616
10. travnja 2006. u 18:52
Vilenjak je napisao/la:

sh1 je napisao/la:
Vilenjak je napisao/la:



Vilenjak imas fasisticke simbole na krevetu?
Vidi cijeli citat
 

od kuda si sad ovo isčupal,daj mi molim te objasni?

Vidi cijeli citat


Pa zastava je fasisticka.
Prva polja na sahovnici su bela.
 
[uredio sh1]
Vidi cijeli citat
Jah Bless
  • Najnovije
  • Najčitanije