Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 21:41

Provokatore, ti nisi...Ti i onako nisi svoj ovih dana

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 21:43

Kauboje, nemoj se odmah ljutiti

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
10. travnja 2006. u 21:43
djemba djemba je napisao/la:

\Jel moguce da niko od vas nije procitao ovih nekoliko knjiga?

Vidi cijeli citat


pročitao sam tjednik iz kladionice i cjenik iz Konzuma koji sam našao u poštanskom sandučiću. To je sve bilo ovaj tjedan pa nemoj puno očekivat od mene.
ivor
ivor
Moderator
Pristupio: 05.02.2003.
Poruka: 7.826
10. travnja 2006. u 21:44
science-fiction ne čitam, ne gledam, izbjegavam... u kratkim crtama  
⚜️⚜️⚜️
Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
10. travnja 2006. u 21:44
djemba djemba je napisao/la:
Kauboje, nemoj se odmah ljutiti
Vidi cijeli citat

Ma ne ljutim se... samo mi krivo da jedan pivot ispadne pametniji od mene...

I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
10. travnja 2006. u 21:45
 Pozdrav svima, popijte nešto! Zadnjih sat vremena se zayebavam da vratim Shevu u avatar (jednostavno nestao prije par dana) i ako se ne pojavi s ovim postom ima da odem gore da se obesim med šunke!Ne znate kako je teško biti informatički laik!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
10. travnja 2006. u 21:45
djemba djemba je napisao/la:

Provokatore, ti nisi...Ti i onako nisi svoj ovih dana

Vidi cijeli citat


e hvala... jedva čekam uskrs da ofarbam jaja!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
10. travnja 2006. u 21:46

kod mene radno...bijah jutros u svetom anti pa sada pokusavam uhvatit prikljucak na poslu.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.06.2003.
Poruka: 16.042
10. travnja 2006. u 21:46
 pa da znads da je konkurencija strasna.od pivota je samo golman-manje pametan
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 21:49

Kauboj je napisao/la:
Ma ne ljutim se... samo mi krivo da jedan pivot ispadne pametniji od mene...

Vidi cijeli citat
Pa to nije tesko... Ti si i onako levoruk

Inace, ovakve knjige obozavam...Autostoperski vodic kroz galaksiju, Gospodar prstenova, Prica o karmi, Alisa u zemlji cuda...

 
[uredio djemba djemba]
  • Najnovije
  • Najčitanije