Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
10. travnja 2006. u 22:05
ali pogledat ću ga samostalno i skoncentrirano na film jednom kunem se Davidom Lynchom.
Ma evo ako lažem neka mi ispadnu vaše oči koje ovo gledaju!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 22:06
provokator je napisao/la:
poèelo me se ozbiljno ¹amarat od strane braæe...

e ovako Mullholland drive sam oba puta gledao s curama. Prvi put s biv¹om u kinu a nedavno sa sada¹njom na tv-u. E sad me ubij ako se sjeæam jesam li se oba puta izgubio na istom mjestu...

Vidi cijeli citat
 Na kom mestu?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 22:09

joooooooooooooooooooooooooj

SELMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ivor
ivor
Moderator
Pristupio: 05.02.2003.
Poruka: 7.826
10. travnja 2006. u 22:10
meni je bilo isto s MD... pa sam nakon prvog gledanja išao napravit ono najrezonskije, tražit objašnjenja na internetu... i nakon toga mi je kod drugog gledanja sve sjelo na svoje mjesto

zapravo, skoro sve
⚜️⚜️⚜️
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
10. travnja 2006. u 22:10
ajkula je napisao/la:

 stvarno

citate li vi sta?

djemba prosvetli ih

 

Vidi cijeli citat
 

citam sportske novosti u slobodnp vrijeme, a vecinom radim.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 22:11
pa naravno provo da nisi nista skonto....ne ne gledati takve filmove u drustvu, posebno zenskom,kako si samo odgledao do kraja..ako si odgledao

Otidji do videoteke, digni ga, sjedi i pogledaj ko covjek, sam.

ajoj ubi se pisuci sestri za lektiru nesto o Carobnom brijegu.....c c c djemba to ti je knjiga, a ne gospodar prstenja
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
10. travnja 2006. u 22:12
ivor je napisao/la:
meni je bilo isto s MD... pa sam nakon prvog gledanja išao napravit ono najrezonskije, tražit objašnjenja na internetu... i nakon toga mi je kod drugog gledanja sve sjelo na svoje mjesto

zapravo, skoro sve
Vidi cijeli citat


ma to se qurce braća jer su ih proglasili najglupljim narodom u Europi pa nama pametuju...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.06.2003.
Poruka: 16.042
10. travnja 2006. u 22:12
 procitajte vi opsadu crkve svetog spasa
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 22:12
ivor je napisao/la:
meni je bilo isto s MD... pa sam nakon prvog gledanja i¹ao napravit ono najrezonskije, tra¾it obja¹njenja na internetu... i nakon toga mi je kod drugog gledanja sve sjelo na svoje mjesto

zapravo, skoro sve
Vidi cijeli citat
 Da nisi i ti , kao i provokator, gledao sa devojkama, pa si se kod obe izgubio na istom mestu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 22:14
ajkula je napisao/la:
 procitajte vi opsadu crkve svetog spasa
Vidi cijeli citat
 Sta to bese?