boranija je napisao/la:
Koji je to kauboje Sasa iz voza, NAdj....ne znam

a i taj nece naici sigurno....kroz Civutski vrt....
Vidi cijeli citat
Juni je mesec vruć kada putuje pola nacije,
U vozu ni za lek, nema mesta bez rezervacije,
A ja, ja sam gledala kako promiču neki pejsaži
I tad sam videla jedan pogled koji me traži
Refren:
Jedan Saša iz voza mi slomio srce,
otišo negde u daleki svet
i reko mi kako je voleti lako
jer ljudi su pčele, a ljubav je cvet...
O što je pričao, divno pričao o nekim stvarima,o trci Tour de France i o zelenim bulevarimao nekom Zokiju s kojim je davno delio klupui o tom kako je slušao samo Indexe i Korni grupu...Refren
On mi je pružio čitav beli svet na svom dlanu,al već je svitalo i voz je stigao u Ljubljanu.I kad je sišao samo mahnuo rekao "Ćao"
A ja sam ponavljala "Nije mi žao, nije mi žao..."
Refren
To, naime, ne pjeva sam Balašević nego neke dvije ženske koje su s njim činile grupu Rani Mraz. Na albumu gdje su Neki novi klinci i još par genijalnih stvari...
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.