Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 23:07

Kuba, ako je i malo nalik svom avataru, moze biti samo MALA GARAVA

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2003.
Poruka: 16.281
10. travnja 2006. u 23:07

Moguće...

Al bi mogli objasniti o čemu vi...  Već uru vrimena čitan, i ništa ne kužin...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 23:07
Iwana je Baby Blue

Fali nam i Dodjoska....c c c....citava paleta likova....

Lijepa protina kceri aka Zaro   rekoh ja tebi sinocke da ce biti nekih promjena....birtija Civutski Vrt......
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 23:10

Boranija, jedan sasa iz voza mi slomio srce i otisao u daleki svet...Ne znam da li je to Rani Mraz ili Suncokreti

coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
10. travnja 2006. u 23:10
djemba djemba je napisao/la:
Kuba, ako je i malo nalik svom avataru, moze biti samo MALA GARAVA
Vidi cijeli citat

Hahahah nimalo Sličniji sam mu po nogometnoj vještini, a moš mislit koliko je to
 
Ceterum censeo HNLem esse delendam
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 23:11

Nemamo ni Brakolomca

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 23:12
coobah je napisao/la:
djemba djemba je napisao/la:
Kuba, ako je i malo nalik svom avataru, moze biti samo MALA GARAVA
Vidi cijeli citat

Hahahah nimalo Slièniji sam mu po nogometnoj vje¹tini, a mo¹ mislit koliko je to
 
Vidi cijeli citat
 Onda si definitivno Sale Nadj
Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
10. travnja 2006. u 23:13
boranija je napisao/la:
Koji je to kauboje Sasa iz voza, NAdj....ne znam a i taj nece naici sigurno....kroz Civutski vrt....
Vidi cijeli citat


Juni je mesec vruć kada putuje pola nacije,
U vozu ni za lek, nema mesta bez rezervacije,
A ja, ja sam gledala kako promiču neki pejsaži
I tad sam videla jedan pogled koji me traži

Refren:
Jedan Saša iz voza mi slomio srce,
otišo negde u daleki svet
i reko mi kako je voleti lako
jer ljudi su pčele, a ljubav je cvet...

O što je pričao, divno pričao o nekim stvarima,
o trci Tour de France i o zelenim bulevarima
o nekom Zokiju s kojim je davno delio klupu
i o tom kako je slušao samo Indexe i Korni grupu...

Refren

On mi je pružio čitav beli svet na svom dlanu,
al već je svitalo i voz je stigao u Ljubljanu.
I kad je sišao samo mahnuo rekao "Ćao"
A ja sam ponavljala "Nije mi žao, nije mi žao..."

Refren


To, naime, ne pjeva sam Balašević nego neke dvije ženske koje su s njim činile grupu Rani Mraz.  Na albumu gdje su Neki novi klinci i još par genijalnih stvari...
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
10. travnja 2006. u 23:13
Đembo, ti bi po avataru trebao biti Steva Čenejac 
Ceterum censeo HNLem esse delendam
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 23:14

Ako dimnjacar navrati, on moze biti ratnik paorskog srca

  • Najnovije
  • Najčitanije