Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 23:45

boranija je napisao/la:
  nije valjda khaderach da citas sve ovo   pohvalno zaista, jer to je jedino zara u stanju da svari....


E jedan jedini neponovljivi sin jedinac (pod odredjenim uslovima)....kako ti se dopada galicia? odakle sam btw izvukao svoj potpis.

...jednoj miraz mlin sto melje, drugoj lanac i po zemlj, trecoj cifra da se samo sapuce..

bjezte curice s glavne ulice....upravo ide


Vidi cijeli citat
 Kompletan poslednji album

"Muzika iz nesnimljenog filma o Vasi Ladackom"....mnogo jee dobar, a samom tim i Galicija...Ali moj favorit je Tvoj neko

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
10. travnja 2006. u 23:45

Colin je napisao/la:
Ova stranica je generirana za 26,7500 sekundi. 
Vidi cijeli citat

Vidim adminima ide puno brže nego stoci sitnog zuba 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 23:47
ultras VK je napisao/la:

Colin je napisao/la:
Ova stranica je generirana za 26,7500 sekundi. 
Vidi cijeli citat

Vidim adminima ide puno br¾e nego stoci sitnog zuba 

Vidi cijeli citat
 Krivi smo mi sto smo ih pustili
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
10. travnja 2006. u 23:48
ultras VK je napisao/la:

Colin je napisao/la:
Ova stranica je generirana za 26,7500 sekundi. 
Vidi cijeli citat

Vidim adminima ide puno br¾e nego stoci sitnog zuba 

Vidi cijeli citat
 

prav' slavonska usporedba! ...za zaru bi bilo "tovarima manje nosivosti"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 23:48
Meni Tvoj neko tek onako, dobra je ali nije bas toliko....ne mogu podnijeti onaj zenski glas nikako....previse za moj ukus, tekst je stvarno za pohvalu, odlican, ali onaj operski glas nikako, Maaalo moje cudljivo, pusti sta je bilo, ne busi zlopamtilo...hm...

gazdarica munjena 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 23:50

sto ste nervozni?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2003.
Poruka: 16.281
10. travnja 2006. u 23:50
Mile je napisao/la:

gazdar'ce, sta ima novo?

Vidi cijeli citat
 

Eno na gazda... već si mi offline! Novih 100 je brzo prošlo, a ja još nemam pojma o čemu oni...   Što ima u Čemeriki? Radno..?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2003.
Poruka: 16.281
10. travnja 2006. u 23:51

Mile je napisao/la:
prav' slavonska usporedba! ...za zaru bi bilo "tovarima manje nosivosti"
Vidi cijeli citat
 

TAKO JEEEEE! Sve svalite na zle modove!   

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 9.210
10. travnja 2006. u 23:52

boranija je napisao/la:
  nije valjda khaderach da citas sve ovo   pohvalno zaista, jer to je jedino zara u stanju da svari....


E


Vidi cijeli citat
 

 

dobih privatnu poruku od kauboja pa navratio da popijem sta u birtiju.

np:pejakovic-cerge

 

sad sam prelisto zadnjih dvadesetak stranica(bogami je trajalo) pa da zahvalim svima koji su glasali za moj nik.

 

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 23:53

A uuuuuu, Boranija al si los covek!!!!!

  • Najnovije
  • Najčitanije