Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
11. travnja 2006. u 00:44

koji ste vi mlatitelji prazne slame!

gazadr'ce, oces ti kljuc u bravu i zatvorit za veceras ili cemo jos?

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2003.
Poruka: 16.281
11. travnja 2006. u 00:47
Što se mene tiče gazda možemo! Vamo je jugo, pa se meni ionako neda raditi!     
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
11. travnja 2006. u 00:48

Zara je napisao/la:
©to se mene tièe gazda mo¾emo! Vamo je jugo, pa se meni ionako neda raditi!     
Vidi cijeli citat
 

a vamo je spahija pa se ne da ni meni

Colin
Colin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.10.2005.
Poruka: 1.825
11. travnja 2006. u 00:59
Mile je napisao/la:
a vamo je spahija pa se ne da ni meni
Vidi cijeli citat
 

Sta Neven radi tu ..?
Ljubomora je grozna stvar.
Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
11. travnja 2006. u 01:10
Ma slab ti je Neven 
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
Colin
Colin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.10.2005.
Poruka: 1.825
11. travnja 2006. u 01:13
Kauboj je napisao/la:
Ma slab ti je Neven 
Vidi cijeli citat
 

Imo je potencijala ..
Ljubomora je grozna stvar.
Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
11. travnja 2006. u 01:16
Colin je napisao/la:
Kauboj je napisao/la:
Ma slab ti je Neven 
Vidi cijeli citat
 

Imo je potencijala ..
Vidi cijeli citat


Sve je imo, ništa imo nije...

I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
Colin
Colin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.10.2005.
Poruka: 1.825
11. travnja 2006. u 01:21
Kauboj je napisao/la:
Sve je imo, ništa imo nije...

Vidi cijeli citat
 

Ja kroz selo mirisu kolaci, eba mater ono palacinke ..
Ljubomora je grozna stvar.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
11. travnja 2006. u 01:23
sta ste se usutili? a dobro, treba spavat.....

Kolne cinjenica je da si oslabio....a nemam ti ja sta govoriti gdje, covjek je sam sebi najbolji prijatelj. Zara spominje neke vrece, mozda su one uzrok tome....

Kauboje, nije valjda da ste to sve citali u osnovnoj ??? nemoguce, nikako ne moze.... slazem se sa onim u zagradi djelimicno, ali danas je lektira sasvim primjerena, Andric, Filip Latinovic u 3., ...... Stranac, Dostojevski, Cosic, Tomas Man u 4.Gimnazije...To jer sasvim prihvaltjivo po meni.



 
Colin
Colin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.10.2005.
Poruka: 1.825
11. travnja 2006. u 01:25
Oslabio sam .. 

Kako nastaviti dalje ..


Ljubomora je grozna stvar.
  • Najnovije
  • Najčitanije