Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
11. travnja 2006. u 21:10
Vilenjak je napisao/la:
Mile je napisao/la:
Vilenjak je napisao/la:

a je.biga...isto tako, barem ne netko mogao sa prostora bivse drzave, ali kad glupa FIFA hoce regionalnu zastupljenost, a ne kvalitetu...neka, odbit ce im se to od glavu (ili kako vec ide ta izreka).

Vidi cijeli citat
 

jo¹ jedan dokaz da regionalizam u bilo ¹irem il manjem kontekstu nije doibar!

usput po meni Amerièka liga u nogopmetu,nepreduje jako!u Americi je nogomet ekaliral zadnjih 10-15 godina zar ne?

Vidi cijeli citat
 

da, liga uopce nije losa...igra se solidan nogomet..cak bi se usudio reci na razini neke solidne europske lige - tipa poljaci, portugal bez velike trojke, rusija ili tako nesto.

cudno da ameri nisu suca ugurali...sj.ebo ih regionalni kljuc jer ide jaro iz gvatemale.

Vidi cijeli citat
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
11. travnja 2006. u 21:10
djemba djemba je napisao/la:

strasno sporo

Vidi cijeli citat
 

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
11. travnja 2006. u 21:12
jumbo je napisao/la:
djemba djemba je napisao/la:

strasno sporo

Vidi cijeli citat
 

ma to je zbog poplava..

Vidi cijeli citat
 

poplava nanjela grane pa zacepilo...ajd bice brze kad odcepi!

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
11. travnja 2006. u 21:12
Mile je napisao/la:
 

da, liga uopce nije losa...igra se solidan nogomet..cak bi se usudio reci na razini neke solidne europske lige - tipa poljaci, portugal bez velike trojke, rusija ili tako nesto.

cudno da ameri nisu suca ugurali...sj.ebo ih regionalni kljuc jer ide jaro iz gvatemale.

Vidi cijeli citat
 

da pa čak su znali i ovi stariji vrhunski EU igrači i brazilci igrati tam pod starije dane,neki iz ljubavi prema nogometu u jaču ligu od katarske gdje je lova velika,iako znam da niti u USA nisu mali novci!

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
11. travnja 2006. u 21:13
jumbo je napisao/la:
ma to je zbog poplava..
Vidi cijeli citat
  Evo i Sava poludela, potopila Stari grad u Sapcu
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
11. travnja 2006. u 21:13
 inače djemba i meni je malo sporije nego obično!
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2003.
Poruka: 16.281
11. travnja 2006. u 21:14
Pozdrav i od mene... ma tu san nešto radila, pa nisam bila u Birtiji, mojoj jedinoj...  
Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
11. travnja 2006. u 21:18
Ma usporilo je svima ja mislim, bez obzira na vezu... 
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
11. travnja 2006. u 21:18
Zara je napisao/la:
Pozdrav i od mene... ma tu san ne¹to radila, pa nisam bila u Birtiji, mojoj jedinoj...  
Vidi cijeli citat
 A ja se taman spremao da pevam
Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
11. travnja 2006. u 21:19
Zara je napisao/la:
Pozdrav i od mene... ma tu san nešto radila, pa nisam bila u Birtiji, mojoj jedinoj...  
Vidi cijeli citat

I šta ćete na makadamu?
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.