Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2003.
Poruka: 16.281
03. travnja 2006. u 14:21
BAVARSKA REPUBLIKA – U kaotičnom stanju koje je zahvatilo Njemačku poslije poraza u Prvom svjetskom ratu u Bavarskoj je 3. travnja 1919. proglašena boljševička Republika. Vodstvo je naivno očekivalo pomoć mađarskih i sovjetskih istomišljenika uvjereno da se ostvaruje Lenjinova ideja „svjetske revolucije“. Mjesec dana kasnije vladine snage slomile su ustanak krvavim mjerama.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
03. travnja 2006. u 14:23
Zara je napisao/la:

jumbo je napisao/la:
 Beogradska policija uhapsila je navijaèa Zadra Vala Kurtina, koji je doputovao u Beograd da bi prisustvovao utakmici Jadranske lige FMP - Zadar.
Vidi cijeli citat
 

 Sumnam ja da je on i¹a u Bg samo na utakmicu... nije on ba¹ lik koji ide na utakmice. Nije to njegov ðir... Nemam poojma kakva je pozadina ovoga, ali mi je malo sumnjivo da se radi samo o ko¹arci, eli...

Vidi cijeli citat
 

znas ga..

coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
03. travnja 2006. u 15:27
Hej... 
Ceterum censeo HNLem esse delendam
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
03. travnja 2006. u 15:36
 

Opa, sh1 ubo sedmicu. Cestitke!

POREDAK 25. KOLA

7 sh1
6 carinar, Dejan NS, dejan-bgd, Everton, frank74, novisad, Predoliki, si-kapetan, Walter
5 BBB Forever, boranija, Coobah, djemba djemba, DzoniPFC, frenkie, ivon, john23smith, jurle, laki, Legenda, losmi, Mile, Shaban, shonnejf, shorty1, thor, Wasley, zilijen
4 C.T., dida, dogg, Guybrush, Huan, Kockasti1, Liki, Markoishvili, Silvio, Vilenjak
3 Geovanni, Jale3, MIKI1
1 ostankiewicz


Šone, svaka čast Dobrodošao
 
Ceterum censeo HNLem esse delendam
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
03. travnja 2006. u 15:41
Oho...evo Raymond, pa Seinfeld 
Ceterum censeo HNLem esse delendam
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2003.
Poruka: 16.281
03. travnja 2006. u 15:49

coobah je napisao/la:
Oho...evo Raymond, pa Seinfeld 
Vidi cijeli citat
 

Što, televizijsko popodne?  

Pozdrav svima...

Jumbo, pa da... ali iz malo drugačijih "krugova"...  

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
03. travnja 2006. u 16:29

pozdrav i od mene...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.04.2006.
Poruka: 106
03. travnja 2006. u 16:40
  Pozdrav i od mene
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.12.2004.
Poruka: 388
03. travnja 2006. u 16:47
.....i od mene.......
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 8.657
03. travnja 2006. u 16:56
  • Najnovije
  • Najčitanije