Z&M Birtija 2

coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
03. travnja 2006. u 17:18
Zara je napisao/la:
Odoh do grada... žifili...  
Vidi cijeli citat

  • Ajde više, nesričo!
 
Ceterum censeo HNLem esse delendam
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
03. travnja 2006. u 17:20
na Eurosport, tko ima 
Ceterum censeo HNLem esse delendam
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 8.657
03. travnja 2006. u 17:34

coobah je napisao/la:

Ona je sa naði razlike bolja...meni. Al onda sam bio mamuran i pospan, pa je efekt bio ¾e¹æi... A sad sam i po lnku zakljuèio ¹to je...
 
Vidi cijeli citat
 

Mogu da zamislim.......garantovano si se razbudio u trenutku.Beše i Šaban pao na foru????

coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
03. travnja 2006. u 17:35
laki je napisao/la:

coobah je napisao/la:

Ona je sa naði razlike bolja...meni. Al onda sam bio mamuran i pospan, pa je efekt bio ¾e¹æi... A sad sam i po lnku zakljuèio ¹to je...
 
Vidi cijeli citat
 

Mogu da zamislim.......garantovano si se razbudio u trenutku.Beše i Šaban pao na foru????

Vidi cijeli citat

Mislim Đemba ili Boranija....Ne sjećam se
 
Ceterum censeo HNLem esse delendam
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
03. travnja 2006. u 17:57

kuba, jel ti branis domovinu na internetu?

pa, je.bo te, stalno si u birtiji...izrastas u pravog nasljednika gazde i gazdarice!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
03. travnja 2006. u 19:38
coobah je napisao/la:
laki je napisao/la:

Mogu da zamislim.......garantovano si se razbudio u trenutku.Beše i Šaban pao na foru????

Vidi cijeli citat

Mislim Đemba ili Boranija....Ne sjećam se
 
Vidi cijeli citat


Ja sam nazalost a najgore od svega sto mi je to bio drugi put na istu foru, samo prvi put se radilo o tome da scrolas misem izmedju neke 2 uske linije ko u lavirintu koji se suzava, a cim dodjes malo prije izlaza....TRAS!!! Ona ljepotica
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2003.
Poruka: 16.281
03. travnja 2006. u 19:50
Mile je napisao/la:

kuba, jel ti branis domovinu na internetu?

pa, je.bo te, stalno si u birtiji...izrastas u pravog nasljednika gazde i gazdarice!

Vidi cijeli citat
 

Kuba MVP Birtije...

Al mi je spor spornet!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2003.
Poruka: 16.281
03. travnja 2006. u 19:50
ODLAZAK FISCHERA – Jedan od najboljih šahista svih vremena Amerikanac Robert Bobby Fischer ostao je 3. travnja 1975. bez titule svjetskog prvaka zbog sukoba sa svjetskom šahovskom organizacijom. Fischer je tražio promjenu pravila a kad se odbio boriti protiv izazivača Anatolija Karpova, naslov mu je oduzet. Iako se povukao iz šaha diskreditirao se 1992. nastupom u Beogradu kršeći međunarodne sankcije Jugoslaviji.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.03.2005.
Poruka: 10.655
03. travnja 2006. u 19:55

zaro , stavio je Djemba neke slike na temu o kk Partizan...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
03. travnja 2006. u 19:55
Zara je napisao/la:
Mile je napisao/la:

kuba, jel ti branis domovinu na internetu?

pa, je.bo te, stalno si u birtiji...izrastas u pravog nasljednika gazde i gazdarice!

Vidi cijeli citat
 

Kuba MVP Birtije...

Al mi je spor spornet!

Vidi cijeli citat
 

i meni nesti steka, a kod mene su ko fol serveri

  • Najnovije
  • Najčitanije