Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
03. travnja 2006. u 23:12
djemba djemba je napisao/la:
da rezimiram... to vece sam zvao: Madjarsku jedan put, Crnu goru jedan put, Hrvatsku.... e stvarno ne znam koliko puta, ali bilo je sigurno nekih desetak minuta razgovora...prema tome, sa tobom ili bez tebe bice cupavo
Vidi cijeli citat


a brate kad je bal nek je maskenbal....mogo si i mene zvrcnuti, sta bi ti falilo...osim koja hiljadarka
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2003.
Poruka: 16.281
03. travnja 2006. u 23:13
 Ma skužila san! Samo malo kasno...    Zato san i napisala ono gore... Čini se da i ti nešto kasnije pališ danas, ali ok... glavno da više nisi u bedu... :kiss:
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
03. travnja 2006. u 23:13
djemba djemba je napisao/la:
boranija je napisao/la:
djemba djemba je napisao/la:
 Boranijo, nisam imao tvoj broj, inace bi i na tebe trosio impulse....Al cu slogirati kad stigne racun
Vidi cijeli citat


e brate kad bi mene nazvo i kad bi se ja javio slucajno, momentalno bi te odvezli u hitnu, zato dobro je da nis imao
Vidi cijeli citat
 da rezimiram... to vece sam zvao: Madjarsku jedan put, Crnu goru jedan put, Hrvatsku.... e stvarno ne znam koliko puta, ali bilo je sigurno nekih desetak minuta razgovora...prema tome, sa tobom ili bez tebe bice cupavo
Vidi cijeli citat


023 pozivni?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
03. travnja 2006. u 23:13
trebo si vilenog zvati...sigurno bi se obradovo 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.06.2003.
Poruka: 16.042
03. travnja 2006. u 23:14
 a sto hrvatsku nekoliko puta?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
03. travnja 2006. u 23:15
ajkula je napisao/la:
 a sto hrvatsku nekoliko puta?
Vidi cijeli citat


pa zato sto ima vise prijatelja nego u CG i madjarskoj
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
03. travnja 2006. u 23:16
ajkula je napisao/la:
 a sto hrvatsku nekoliko puta?
Vidi cijeli citat
 tajna...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.06.2003.
Poruka: 16.042
03. travnja 2006. u 23:16
 e da.to sigurno.pogotovo na jadranu...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
03. travnja 2006. u 23:16
Zara je napisao/la:
 Ma skužila san! Samo malo kasno...    Zato san i napisala ono gore... Čini se da i ti nešto kasnije pališ danas, ali ok... glavno da više nisi u bedu... :kiss:
Vidi cijeli citat



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2003.
Poruka: 16.281
03. travnja 2006. u 23:17

Nije bija 023, al je 095...  Pa san cilu nedilju prokomila, jer cilu noć nisan spavala (niš novo ). Još san i fobije imala po noći, da mi zvoni mob...