Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
04. travnja 2006. u 02:46
Mile je napisao/la:

boranija je napisao/la:
beogradjanka* je napisao/la:

Vidi cijeli citat
 a mi taman postigli konsenzus za tvoj prijem u ekipu
Vidi cijeli citat


Ma meni je vazno da si me ti primila a za ostale manje vishe!
Vidi cijeli citat
 

al ga beogradjanka prima!!!!!!!

p.s. isprika BG-ki...nisam se moga suzdrzat!

Vidi cijeli citat
 poznat si gazda po tome da se ne mozes suzdrzati...............al izvinjenje uvaženo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.05.2005.
Poruka: 4.155
04. travnja 2006. u 02:52

 člana(ova) online: Iwana, beogradjanka*

...woman power.....

[uredio Iwana]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
04. travnja 2006. u 03:13
Iwana je napisao/la:

 èlana(ova) online: Iwana, beogradjanka*

...woman power.....

Vidi cijeli citat
 

pa i ja sam tu....ne znam zasto ne pise da sam ulogiran

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
04. travnja 2006. u 03:14
 ajmo mi woman power lagano na spavanje................laku noć
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
04. travnja 2006. u 03:15
Mile je napisao/la:
Iwana je napisao/la:

 èlana(ova) online: Iwana, beogradjanka*

...woman power.....

Vidi cijeli citat
 

pa i ja sam tu....ne znam zasto ne pise da sam ulogiran

Vidi cijeli citat
 a setnja gazda?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
04. travnja 2006. u 03:17
veche...
 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
04. travnja 2006. u 03:18
beogradjanka* je napisao/la:
Mile je napisao/la:
Iwana je napisao/la:

 èlana(ova) online: Iwana, beogradjanka*

...woman power.....

Vidi cijeli citat
 

pa i ja sam tu....ne znam zasto ne pise da sam ulogiran

Vidi cijeli citat
 a setnja gazda?
Vidi cijeli citat
 

pa vratio se iz setnje...pocinje ncaa kosarka sada...fino 30-ak minuta malo pronjuskali sta ima po susjedstvu.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
04. travnja 2006. u 03:18
 vaterpolista sa lepog plavog dunava
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.05.2005.
Poruka: 4.155
04. travnja 2006. u 03:19

jumbo je napisao/la:
veche...
Vidi cijeli citat
 

poZDrav

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
04. travnja 2006. u 03:21

beogradjanka* je napisao/la:
 vaterpolista sa lepog plavog dunava
Vidi cijeli citat
 

upravo sam izasao iz bazena....sedim u kupacim gacicama...ovako mokar.....

  • Najnovije
  • Najčitanije