Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
04. travnja 2006. u 02:06
kerebeči - daje intubaciju bez pluća! 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
04. travnja 2006. u 02:07
boranija je napisao/la:
beogradjanka* je napisao/la:

boranija je napisao/la:
MA ludilo bre loodilo, ne zna se ko koga kerebechi!
Vidi cijeli citat

jel to neki medicinski stručan izraz?  

Vidi cijeli citat


He jest, tako nesto! mada bi se moglo i drugojacije okarakterisati, ali mi sad zasad u strucnoj literaturi upotrebljavamo ovo dok anglosaksonska terminologija ne iznadje neku zamjenicu Do tada kerebechi = protumachi sam.....

jesi gledala Zikinu dinastiju drugi deo?
Vidi cijeli citat
 jesam..........
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
04. travnja 2006. u 02:07
eto vam na vi sto to mnsate, ni ne znam kako se kaze...

e nek vam je crka! 

ako ocete moj mali savjet, instalirajte ponovo, ali ne zloupotrebljavajte
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
04. travnja 2006. u 02:09
Predmnijevam brzo zaspati! 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
04. travnja 2006. u 02:09
beogradjanko, jel ti to.....kako se kaze chek da vidim...hm..MSNas? 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.01.2005.
Poruka: 13.711
04. travnja 2006. u 02:11
  Mi MSNičari smo pokvarena rasa... prljava i zla!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
04. travnja 2006. u 02:11
E da....zaro laku noc i tebi!

i ti provo u krpe.....mlahdjani, sto si budan u ovo doba dana?


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
04. travnja 2006. u 02:11
Live cam preko MMS-a! 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
04. travnja 2006. u 02:12
boranija je napisao/la:
beogradjanko, jel ti to.....kako se kaze chek da vidim...hm..MSNas? 
Vidi cijeli citat
 prava dijagnoza doktore
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.01.2005.
Poruka: 13.711
04. travnja 2006. u 02:12
  Daj Mahuna se MSNiziraj.
  • Najnovije
  • Najčitanije