SP 2026 - Skupina C - Brazil - Maroko - Škotska - Haiti

123
...
131415
...
272829
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
14. lipnja 2026. u 01:56

Zašto ljudi ovo nazivaju derbi utakmicom? Ovo ne može biti nikako derbi. Derbi su utakmice tipa hrvatska engleska,hrvatska spanjolska,hrvatska francuska, francuska engleska,engleska spanjolska itd. Ovo tu se ne može nazvati derbijem jer su ove dvije reprezentacije izmedju sebe odigrali ravno 3 susreta.

frano1982
frano1982
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 1.432
14. lipnja 2026. u 01:58

Slabije 2.pol, nije bilo žestoko kao prvo 

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.721
14. lipnja 2026. u 02:05

Maroko je pao u drugom poluvremenu, ali svejedno su me pozitivno iznenadili. Nisu samo brzi nego i lipo kombiniraju. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
14. lipnja 2026. u 02:06

Sad dolazi specijalitet večeri Haiti i skotska to se čekalo 

Milky1950
Milky1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 433
14. lipnja 2026. u 02:07

Ali kad vidim tempo strah me i zamislit koliko mi mozemo ovako trcat.

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
14. lipnja 2026. u 02:08

da li se Rum (Haiti) i Whiskey (Skotska) mogu mijesati :-0 ??

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
14. lipnja 2026. u 02:11

Milky1950 je napisao/la:

Ali kad vidim tempo strah me i zamislit koliko mi mozemo ovako trcat.

Vidi cijeli citat

 Mi nikad nismo bili trkacka ekipa nas specijalitet je umrtviti igru protivnika i igrat taktički nogomet. Trcat ćemo kad budemo imali krila koji mogu probijat bokove za sada igramo ovako 

Yakov
Yakov
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2010.
Poruka: 2.064
14. lipnja 2026. u 02:11

Ovaj Brazil puno lošiji od onog iz 2022. ili 2018. Negdje su na razini iz 2014. a to sve govori. Vjerojatno neće izgubiti od nekoga 7-1 ali prvaci sigurno neće biti.

Milky1950
Milky1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 433
14. lipnja 2026. u 02:17

Yakov je napisao/la:

Ovaj Brazil puno lošiji od onog iz 2022. ili 2018. Negdje su na razini iz 2014. a to sve govori. Vjerojatno neće izgubiti od nekoga 7-1 ali prvaci sigurno neće biti.

Vidi cijeli citat

Prvi jaci protivnik i kuci idu.

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
14. lipnja 2026. u 02:42

Milky1950 je napisao/la:

Yakov je napisao/la:

Ovaj Brazil puno lošiji od onog iz 2022. ili 2018. Negdje su na razini iz 2014. a to sve govori. Vjerojatno neće izgubiti od nekoga 7-1 ali prvaci sigurno neće biti.

Vidi cijeli citat

Prvi jaci protivnik i kuci idu.

Vidi cijeli citat

finale Japan-Maroko :-0 :-0

123
...
131415
...
272829