SP 2026 - Skupina D - SAD - Turska - Paragvaj - Australija

123
...
121314
...
303132
PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 225
15. lipnja 2026. u 16:37

danchy je napisao/la:

PCDI je napisao/la:

hakler je napisao/la:

PCDI je napisao/la:

Gledam malo kako se odvijaju ostale skupine, moj "Dark horse" i oklada na koju sam stavio puno novaca već nakon 1 kola 90% propada. Turci su u bezizlaznoj situaciji, moraju pobjediti Paragvaj i minimalno x s SAD-om da bi bili 3. u skupini. Nema to baš šanse

Vidi cijeli citat
Ako si ti onaj koji je stavio 1500 eura na Tursku u četvrtfinalu onda si...

Vidi cijeli citat
Opusti se čovječe, već sam 100 puta to objasnio. Da mi fali za kruh, nebi sigurno stavio. Kladim se inače možda 2 put godišnje po 100-200Eni svako SP uštedim 1000-2000e i tražim uvijek iste oklade da su koeficijenti npr. od 7-10 i uvijek na doseg reprezentacije. Uplatom tako listić svako svjetsko prvenstvo, najčešće na 2 reprezentacije, sad sam samo na Tursku 1100E.  Nije to bas lako pogoditi, da je, nebi koeficijent bio 9. Ali ne predajem se, čekamo pobjedu protiv Paragvaja i povratak u život.🙂

Vidi cijeli citat

Postoji potforum za kladenje. Ovo je primjereno za tamo, a ne ovdje.

Vidi cijeli citat
A za nervozne ne postoji podforum? Postoji podforum na kojem samo možeš iznijeti prognozu, ne i raspravljati. Osim toga, ovdje pišemo o šansama za ovu skupinu i ono što svima predstoji i raspletu skupine, moja oklada je tek tako spomenuta radi zanimljivosti, ali nebitna u ovom kontekstu. 

blaise091
blaise091
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 3.278
15. lipnja 2026. u 16:53

Ma neka covik pise. Barem ima dosta zanimljivih upisa za ove egzotičnije reprezentacije koje prati. Ionako mi se cini da ce vecina sad navijat kontra Turske, pa ce bit zanimljiv topic.

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.174
16. lipnja 2026. u 07:11

PCDI je napisao/la:

hakler je napisao/la:

PCDI je napisao/la:

Gledam malo kako se odvijaju ostale skupine, moj "Dark horse" i oklada na koju sam stavio puno novaca već nakon 1 kola 90% propada. Turci su u bezizlaznoj situaciji, moraju pobjediti Paragvaj i minimalno x s SAD-om da bi bili 3. u skupini. Nema to baš šanse

Vidi cijeli citat
Ako si ti onaj koji je stavio 1500 eura na Tursku u četvrtfinalu onda si...

Vidi cijeli citat
Opusti se čovječe, već sam 100 puta to objasnio. Da mi fali za kruh, nebi sigurno stavio. Kladim se inače možda 2 put godišnje po 100-200Eni svako SP uštedim 1000-2000e i tražim uvijek iste oklade da su koeficijenti npr. od 7-10 i uvijek na doseg reprezentacije. Uplatom tako listić svako svjetsko prvenstvo, najčešće na 2 reprezentacije, sad sam samo na Tursku 1100E.  Nije to bas lako pogoditi, da je, nebi koeficijent bio 9. Ali ne predajem se, čekamo pobjedu protiv Paragvaja i povratak u život.🙂

Vidi cijeli citat


Šta ti nije po vjerovatnosti bolja šansa bila Norveška?? Kad već ciljaš jaki koeficijent. Stabilniji su. Uigraniji. Dobri u svim linijama i puno izdržljiviji od Turske. 

pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.217
16. lipnja 2026. u 07:13

Norveška grupa je najteža na prvenstvu...

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.174
16. lipnja 2026. u 08:22

pasha77 je napisao/la:

Norveška grupa je najteža na prvenstvu...

Vidi cijeli citat


Je. Al po meni oni to prolaze. 

PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 225
16. lipnja 2026. u 09:01

Lukass je napisao/la:

PCDI je napisao/la:

hakler je napisao/la:

PCDI je napisao/la:

Gledam malo kako se odvijaju ostale skupine, moj "Dark horse" i oklada na koju sam stavio puno novaca već nakon 1 kola 90% propada. Turci su u bezizlaznoj situaciji, moraju pobjediti Paragvaj i minimalno x s SAD-om da bi bili 3. u skupini. Nema to baš šanse

Vidi cijeli citat
Ako si ti onaj koji je stavio 1500 eura na Tursku u četvrtfinalu onda si...

Vidi cijeli citat
Opusti se čovječe, već sam 100 puta to objasnio. Da mi fali za kruh, nebi sigurno stavio. Kladim se inače možda 2 put godišnje po 100-200Eni svako SP uštedim 1000-2000e i tražim uvijek iste oklade da su koeficijenti npr. od 7-10 i uvijek na doseg reprezentacije. Uplatom tako listić svako svjetsko prvenstvo, najčešće na 2 reprezentacije, sad sam samo na Tursku 1100E.  Nije to bas lako pogoditi, da je, nebi koeficijent bio 9. Ali ne predajem se, čekamo pobjedu protiv Paragvaja i povratak u život.🙂

Vidi cijeli citat


Šta ti nije po vjerovatnosti bolja šansa bila Norveška?? Kad već ciljaš jaki koeficijent. Stabilniji su. Uigraniji. Dobri u svim linijama i puno izdržljiviji od Turske. 

Vidi cijeli citat
Turska je koeficijent bila 9, Norveška 4. Već sam to objašnjavao nekoliko puta na temi kvalifikacija. Ispod kvote 7 nisam ni uzimao u obzir i gledao sam sve moguće simulacije na internetu i najlogičniji pik bila je Turska. Moja računica bila je da će biti 1. u grupi i ići na BIH ili Kanadu u šesnaestini i vjerojatno na Belgiju u osmini.Svi drugi s koeficijentom većim 7+ imali su puno teži put. Najbliže šta me vuklo umjesto Turske je Meksiko, i sad mi žao da ga nisam odigrao. Na Meksiko je kvota bila 8 da će biti u četvrtfinalu.

Ali naravno, nogomet je nepredvidiv, pogotovo SP, sve reprezentacije mogu iznenaditi, oklada je bila zbog tradicije jer se tako kladim zadnja 5 SP odkad postoje kladionice, i zbog dodatne zanimljivosti praćenja natjecanja. Izabrao sam Tursku, pa dok postoje teoretske šanse da bar grupu prođu nema predaje🙂. Po svemu kako se sada razvija prvenstvo trebati će im 4 boda za proći grupu. 

[uredio PCDI - 16. lipnja 2026. u 09:02]
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.203
16. lipnja 2026. u 09:07

Lukass je napisao/la:

pasha77 je napisao/la:

Norveška grupa je najteža na prvenstvu...

Vidi cijeli citat


Je. Al po meni oni to prolaze. 

Vidi cijeli citat

Ma da, pa danas bi Irak relativno lagano trebali rješiti i već doći na korak od prolaza dalje, pogotovo ako s par golova razlike dobiju, iako šta se dešava zadnjih dana ništa nije sigurno.

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.203
19. lipnja 2026. u 20:10

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.574
19. lipnja 2026. u 20:33

Da su pametni dogovorili bi x jedni i drugi, bez žutih kartona i mogućih ozljeda.

Oboje bi dalje prošli

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 322
19. lipnja 2026. u 20:51

PCDI je napisao/la:

Izabrao sam Tursku, pa dok postoje teoretske šanse da bar grupu prođu nema predaje🙂. Po svemu kako se sada razvija prvenstvo trebati će im 4 boda za proći grupu. 

Vidi cijeli citat

I da budu treći, što je moguće, naletili bi u 1/16 i 1/8 najvjerojatnije na Njemce i Francuze. Ne bih ti htio uzet nadu, ali neće im biti lako upast u 1/4, blago rečeno.

U svakom slučaju interesantne tekme, pogotovo bi bila protiv Njemaca. Šteta da neću u to vrijeme biti u Deutschlandu, imao bi što vidit na ulicama. Ali morao bi prvo obući kacigu i neprobojni prsluk za noževe 😎

[uredio Turbodizel - 19. lipnja 2026. u 20:53]
123
...
121314
...
303132