SP 2026 - Skupina D - SAD - Turska - Paragvaj - Australija

123
...
192021
...
303132
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.603
20. lipnja 2026. u 06:35

Gdje nadose ovog klauna od suca da mi je znat? 

Pokaze korner zbog zadrzavanja i onda vraca nazad na gol aut. 

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
20. lipnja 2026. u 06:35

danchy je napisao/la:

Gdje nadose ovog klauna od suca da mi je znat? 

Pokaze korner zbog zadrzavanja i onda vraca nazad na gol aut. 

Vidi cijeli citat

Sudac je iz salvadora tako da šta oni znaju šta je lopta 

Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.413
20. lipnja 2026. u 06:36

Paragvajci mnogo iritantni

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
20. lipnja 2026. u 06:36

Jarun23 je napisao/la:

Paragvajci mnogo iritantni

Vidi cijeli citat


Turci još gori. 

markoo
markoo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2014.
Poruka: 1.611
20. lipnja 2026. u 06:40

Razumijem da netko ne voli Turke ili koga god već, ali ja stvarno ne mogu shvatiti kad ljudi podržavaju ekipe kao Paragvaj, ljudi ne pokušavaju igrat nogomet. Nabiju se maltene u svoj gol i onda suparnik to treba probit pa normalno da će se mučit, muče se i veliki klubovi 

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
20. lipnja 2026. u 06:42

markoo je napisao/la:

Razumijem da netko ne voli Turke ili koga god već, ali ja stvarno ne mogu shvatiti kad ljudi podržavaju ekipe kao Paragvaj, ljudi ne pokušavaju igrat nogomet. Nabiju se maltene u svoj gol i onda suparnik to treba probit pa normalno da će se mučit, muče se i veliki klubovi 

Vidi cijeli citat


Oni su svjesni svojih nedostataka pa to rješavaju obranom. Drugo je to kad bi obranu igrala citavu utakmicu recimo spanjolska, francuska itd

markoo
markoo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2014.
Poruka: 1.611
20. lipnja 2026. u 06:44

A kad se pljuje po Turskoj? Znači, oni imaju nedostatak ideje pa najbolje da se isto parkiraju u 16m pa ćemo gledat dvije iste ekipe.

 

Zašto bi netko podržavao limitiranu ekipu koja ne pokušava igrat nogomet? Ja ih ne želim dalje gledat jer osim borbe do krvi nemaš što vidjet.

 

 

Turska makar pokušava nešto

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.603
20. lipnja 2026. u 06:47

Konstantno zadrzavanje Paragvajaca koje ovaj klaun tolerira. 

Steta sto Turci nemaju pojma jer bilo bi dobro da ovo zavrsi nerijeseno...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
20. lipnja 2026. u 06:50

markoo je napisao/la:

A kad se pljuje po Turskoj? Znači, oni imaju nedostatak ideje pa najbolje da se isto parkiraju u 16m pa ćemo gledat dvije iste ekipe.

 

Zašto bi netko podržavao limitiranu ekipu koja ne pokušava igrat nogomet? Ja ih ne želim dalje gledat jer osim borbe do krvi nemaš što vidjet.

 

 

Turska makar pokušava nešto

Vidi cijeli citat


Vjerovarno ne znaš ali turci su ovdje došli toliko puni sebe da su maltene sebe stavili da će oni sve pobjedit, srali po Australiji kako je ona loša indirektno a oni najbolji, najtalentiraniji itd. Ko ih jebe da Bog da ispali 

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.354
20. lipnja 2026. u 06:55

Paragvajci bi tako rado krali vrijeme ali s ovim novim pravilima jadni ne znaju kako.

-Evo sad će doktori doći pa ćeš izać i nema nazad minutu. 

-Dobro sam, dobro sam 😁

123
...
192021
...
303132
  • Najnovije
  • Najčitanije