SP 2026 - Skupina D - SAD - Turska - Paragvaj - Australija

123
...
212223
...
303132
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.439
20. lipnja 2026. u 07:06

Turska najveće razočaranje prvenstva do sada. Neki su ih spominjali među crnim konjima, a oni izgube od Australije (vašar ekipe, baš odurno loše u svakom smislu) i mrtvog Paragvaja nakon poklonjenog crvenog kartona u PRVOM poluvremenu.

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.602
20. lipnja 2026. u 07:06

Nije da mi je zao sto je Turska ispala vec nakon 2.kola, ali bas negledljiv nogomet igra Paragvaj...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.158
20. lipnja 2026. u 07:07

I tako.... Ode precijenjena Turska kući. 

Eldorado_10
Eldorado_10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.07.2023.
Poruka: 1.955
20. lipnja 2026. u 07:07

Ne volim ih baš, al likovi ispucali 62 udarca u 2 utakmice i gol zabili nisu. Točno da ti ih bude žao kako ih neće.

 

 

pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.216
20. lipnja 2026. u 07:07

markoo je napisao/la:

Razumijem da netko ne voli Turke ili koga god već, ali ja stvarno ne mogu shvatiti kad ljudi podržavaju ekipe kao Paragvaj, ljudi ne pokušavaju igrat nogomet. Nabiju se maltene u svoj gol i onda suparnik to treba probit pa normalno da će se mučit, muče se i veliki klubovi 

Vidi cijeli citat


Ovo daje draž prvenstvu - ovakve ekipe. 

Ovo je već Paragvaj kakvog svi znamo. Čvrsto, tvrdo, ružno, ali bodovi su u džepu.

pretkolo rappana
pretkolo rappana
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2023.
Poruka: 6.528
20. lipnja 2026. u 07:08

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

TOOOOOOOOOO JEBI GLUPANE pa nek opet podcjenjuju

Vidi cijeli citat


Odmori 3 dana..

Forma de vivir
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.439
20. lipnja 2026. u 07:08

danchy je napisao/la:

Nije da mi je zao sto je Turska ispala vec nakon 2.kola, ali bas negledljiv nogomet igra Paragvaj...

Vidi cijeli citat

Cijela Južna Amerika igra negledljiv nogomet. Ekvador, Paragvaj, Urugvaj, Brazil (većinu vremena), Kolumbija. Ajde Argentina tu i tamo, al i oni su odvratni.

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.510
20. lipnja 2026. u 07:09

Subert32 je napisao/la:

Turska najveće razočaranje prvenstva do sada. Neki su ih spominjali među crnim konjima, a oni izgube od Australije (vašar ekipe, baš odurno loše u svakom smislu) i mrtvog Paragvaja nakon poklonjenog crvenog kartona u PRVOM poluvremenu.

Vidi cijeli citat

crveni čist kao suza, da su dobili i penal, ne bi pobijedili.

curaçao je dao u jednoj utakmici protiv njemačke više golova nego turci u dvije.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
20. lipnja 2026. u 07:09

danchy je napisao/la:

Nije da mi je zao sto je Turska ispala vec nakon 2.kola, ali bas negledljiv nogomet igra Paragvaj...

Vidi cijeli citat


To je njihova igra jer nemaju kvalitete. Igrali su oni protiv amera otvoren nogomet pa si vidio kako su završili. Uglavnom odradili su obrambeni masterclass sa igračem manje svaka cast

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.158
20. lipnja 2026. u 07:10

pasha77 je napisao/la:

markoo je napisao/la:

Razumijem da netko ne voli Turke ili koga god već, ali ja stvarno ne mogu shvatiti kad ljudi podržavaju ekipe kao Paragvaj, ljudi ne pokušavaju igrat nogomet. Nabiju se maltene u svoj gol i onda suparnik to treba probit pa normalno da će se mučit, muče se i veliki klubovi 

Vidi cijeli citat


Ovo daje draž prvenstvu - ovakve ekipe. 

Ovo je već Paragvaj kakvog svi znamo. Čvrsto, tvrdo, ružno, ali bodovi su u džepu.

Vidi cijeli citat


Točno tako. I uvijek su bili takvi. Nisu neki tipični antinogometaši. Nikad nisu imali ekipu sa jakim imenima. A Znaju igrat nogomet.

 

123
...
212223
...
303132
  • Najnovije
  • Najčitanije