SP 2026 - Skupina D - SAD - Turska - Paragvaj - Australija

123
...
252627
...
303132
pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.217
20. lipnja 2026. u 08:18

ZB10 je napisao/la:

Uoravo suprotno.

Muškarac kad nešto govori ne pokriva usta rukicom ko zadnja pička. Ako imaš nešto reći kaži da te svi čuju. 

Podrška fifi za ovo pravilo, potpuno su u pravu. Oduzimanje prava pičkicama koje bi komunicirale skrivećki.

Vidi cijeli citat

U NBA su tako krenuli sa tim forama, kažnjavanjem bilo kakvog trash talka...pa su davali tehničke za apsolutne gluposti. Vrhunac kad je Jefferson zakucao preko Duranta,  namignuo mu, pa dobio zbog namigivanja tehničku.

Veća je pickica Vinnie kad je trčao za sucem kao malo dijete i žalio se što mu je rekao Prestiani. 

Budi muško i istrpi malo provokacije...

Zbog njega je ako se ne varam to pravilo doneseno...

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 319
20. lipnja 2026. u 08:18

Jasno da velikih 4 iz Europe imaju najviše individualne kvalitete (neki i za tri ekipe) + ova dva južnoamerikanaca.

Ajde da stavimo nas unutra i još možda Holandeze i eventualno Belgijance. To su 9, tko bi još bio individualno bolji od Turaka?

Ne govorim o momčadima, tu očigledno ima boljih, već individualna kvaliteta.

[uredio Turbodizel - 20. lipnja 2026. u 08:20]
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.389
20. lipnja 2026. u 08:18

pasha77 je napisao/la:

Uzimaju nogomet muškarcima sa ovim pravilom. Neka se jebu. Ovo me pet puta vise raspizdilo, nego cooling break.

Vidi cijeli citat


Pravi muškarac bi rekao što ima reći bez skrivanja, da svi vide i čuju. Ovi što laju prekrivenih usta su šupci, pravilo je izvrsno.

227398
Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.847
20. lipnja 2026. u 08:22

Portugal je 2016. prošao grupu s tri remija i na kraju bio prvak. Četiri boda vrlo vjerojatno znače prolaz, s tri se još ima šanse, s dva si u sferi teorije.

Inače su mi glupa ovakva isključenja i ta pretjerana osjetljivost, no s druge strane, drago mi je kad crveni dobije igrač koji nema hrabrosti, nego se skriva. A i pravila su jasno definirana prije Prvenstva, tako da je sve jasno.

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.442
20. lipnja 2026. u 08:22

ZB10 je napisao/la:

pasha77 je napisao/la:

Uzimaju nogomet muškarcima sa ovim pravilom. 

Vidi cijeli citat

Uoravo suprotno.

Muškarac kad nešto govori ne pokriva usta rukicom ko zadnja pička. Ako imaš nešto reći kaži da te svi čuju. 

Podrška fifi za ovo pravilo, potpuno su u pravu. Oduzimanje prava pičkicama koje bi komunicirale skrivećki.

Vidi cijeli citat

Razumijem šta želiš reći, ali mislim da je to neki refleks od prije da se skriva jer bi ih se isključilo kad bi vidili da vrijeđaju. Mislim cijela ideja da nekoga možeš isključit zbog izgovorene riječi je meni toliko blentava da je to strašno.

Šta, psovao mu je mater? Wooooow

Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.413
20. lipnja 2026. u 08:25

Turbodizel je napisao/la:

Jasno da velikih 4 iz Europe imaju najviše individualne kvalitete (neki i za tri ekipe) + ova dva južnoamerikanaca.

Ajde da stavimo nas unutra i još možda Holandeze i eventualno Belgijance. To su 9, tko bi još bio individualno bolji od Turaka?

Ne govorim o momčadima, tu očigledno ima boljih, već individualna kvaliteta.

Vidi cijeli citat


Maroko, Senegal, Obala Bjelokosti, Norveška + zaboravio si Portugal

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.354
20. lipnja 2026. u 08:28

Subert32 je napisao/la:

Mislim cijela ideja da nekoga možeš isključit zbog izgovorene riječi je meni toliko blentava da je to strašno.

Vidi cijeli citat

Neće te nitko isključit za vrijeme utakmice sko te sudac ne čuje baš direktno. Eventualno poslje možeš popit kaznu samo ako se eksplicitno utvrdi da si rasistički vrijeđao i to je to. 

Pasha77 - trash talk u nba-a kao prvo nije zabranjen, kao drugo brkaš babe i žabe tema ne nogomet.

Tokio
Tokio
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.11.2025.
Poruka: 109
20. lipnja 2026. u 08:31

Bome nisam se nada da ce Turska nakon dva kola biti na 0 bodova.

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 319
20. lipnja 2026. u 08:36

Pa riječ može biti bolnija od djela. Psihilogija je to.

Ono kad je George Forman nemilosrdno mlatio Alija 7 rundi, isprebijao Boga u njemu i Ali mu provokativno dobacio: "George, jel to sve šta znaš?"

Big George se psihiĉki slomio i izgubio. Tako je bar poslije priznao. Legendarno.

[uredio Turbodizel - 20. lipnja 2026. u 08:38]
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.442
20. lipnja 2026. u 08:37

Najgore od svega za Osmanlije je što sad moraju čekat četvrtak i utakmicu protiv SAD-a, a znaju da su ispali.

Znat da si nakon dva kola i teoretski ispao u ovom sustavu gdje 67% reprezentacija prolazi i gdje se i ekipe kao Katar ili BiH nadaju prolasku u zadnjem kolu, i to u objektivno slaboj grupi...brutalno.

123
...
252627
...
303132
  • Najnovije
  • Najčitanije