SP 2026 - Skupina E - Njemačka - Ekvador - Obala Bjelokosti - Curacao

123
...
101112
...
484950
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
14. lipnja 2026. u 20:53

Brazil = Curacao ;-)

Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.106
14. lipnja 2026. u 20:54

daj sledece sp s 120 ekipi.

Heja Sverige
VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.569
14. lipnja 2026. u 20:54

Stefan84 je napisao/la:

daj sledece sp s 120 ekipi.

Vidi cijeli citat

Onda bi se Makedonija možda mogla plasirat na njeg

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.081
14. lipnja 2026. u 20:54

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.603
14. lipnja 2026. u 20:54

cameosis je napisao/la:

VelKoz je napisao/la:

danchy je napisao/la:

Lijepo je navijat za Curacao i saliti se, ali ovakve utakmice ti ne trebaju na SP. Razlika u kvaliteti kao da gledas prvo kolo kupa kad prvoligas igra protiv sestoligasa ili nize. Jednostavno nije zanimljivo, nije kompetitivno...

Vidi cijeli citat

Neće ljudi umrijet zbog 270 minuta Kurasaa

Vidi cijeli citat

stavio sam video snimke od nakantanja brazila (polufinale) i španjolske (skupina) 2014. godine, od strane njemačke i nizozemske. nitko ne želi vidjeti takvu razliku u kvaliteti, jebi ga. 😂

Vidi cijeli citat

Ocekivano fantasticna usporedba. 

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
14. lipnja 2026. u 20:54

malo sam razocaran od ovih komentatora na Telemundu, nakon 4:1 jedan od njih je rekao da ce jos pasti dva gola :-O

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.191
14. lipnja 2026. u 20:56

Bar su gol zabili 😅

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.510
14. lipnja 2026. u 20:56

Stefan84 je napisao/la:

daj sledece sp s 120 ekipi.

Vidi cijeli citat

treba i šveđanima mogućnost da sudjeluju. 😂

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.510
14. lipnja 2026. u 20:58

danchy je napisao/la:

cameosis je napisao/la:

VelKoz je napisao/la:

danchy je napisao/la:

Lijepo je navijat za Curacao i saliti se, ali ovakve utakmice ti ne trebaju na SP. Razlika u kvaliteti kao da gledas prvo kolo kupa kad prvoligas igra protiv sestoligasa ili nize. Jednostavno nije zanimljivo, nije kompetitivno...

Vidi cijeli citat

Neće ljudi umrijet zbog 270 minuta Kurasaa

Vidi cijeli citat

stavio sam video snimke od nakantanja brazila (polufinale) i španjolske (skupina) 2014. godine, od strane njemačke i nizozemske. nitko ne želi vidjeti takvu razliku u kvaliteti, jebi ga. 😂

Vidi cijeli citat

Ocekivano fantasticna usporedba. 

Vidi cijeli citat

za tebe i tvoje pilanje više nego odgovarajuća.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.313
14. lipnja 2026. u 20:58

Neka Curcao to gleda sa vedrije strane, istim rezultatom Brazil stradao od Švaba i to na domaćem terenu...

123
...
101112
...
484950