SP 2026 - Skupina E - Njemačka - Ekvador - Obala Bjelokosti - Curacao

123
...
212223
...
495051
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.667
20. lipnja 2026. u 23:18

Lukass je napisao/la:

Njemačka se brani kriminalno. 

Vidi cijeli citat


a napada još gore

I'm not mean, you're just a sissy.
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.201
20. lipnja 2026. u 23:18

Bliže su bjelokoščani drugom golu s kontrama, nego njemci s kruženjem lopte izjednačenju.

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.167
20. lipnja 2026. u 23:18

Samo dva prekršaja Njemačke. Ne možeš tako u obrani

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.386
20. lipnja 2026. u 23:18

Njemačka je od 2014 na putu Italije uz malo više ipak talenta...

No u ovom trenutku oni nemaju u vezi ni blizu klase Kroosa, Ozila ili u napadu Mullera.

Čak me podsjećaju na Talijane nakon Sp, šta je Talijanima bio Pirlo to je Njemačkoj bio Kroos i Muller. Jedna bezidejna momčad sa manjkom napadačke inspiracije, a i klase. 

 

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.442
20. lipnja 2026. u 23:19

Bome slonovi dosta bolji u drugom poluvremenu. Da su malo oštriji u završnici moglo je ovo i 2-0 biti

redscro
redscro
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.10.2010.
Poruka: 2.639
20. lipnja 2026. u 23:20

Puno tog propuštaju Bjelokošćani u završnici. Zabit će Švabo nešto. 

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.178
20. lipnja 2026. u 23:22

Samo da večeras ne citiraju Linekerea.

z tribina
z tribina
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.03.2026.
Poruka: 110
20. lipnja 2026. u 23:22

Obala-Bih, Francuska-Paragvaj u 32, Francuska-Obala u 16. Za Obalu je bolje da primi gol jer imaju potencijal za neko polufinale. Kao drugoplasirane ždrijeb bi ih odveo na Brazil o 16 na 2. stranu, tu bi imali solidne šanse za proći u četvrtfinale

[uredio z tribina - 20. lipnja 2026. u 23:23]
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
20. lipnja 2026. u 23:22

z tribina je napisao/la:

Obala bjelokosti je dobra i može uz malo sreće proći sve, osim Francuske koja je bez konkurencije trenutno u svijetu. Njemci znaju šta rade, s porazom bježe od ždrijeba gdje je Francuska u osmini finala,Obala će ako tamo dode u osmini finala ići na Francusku.. i to je 100%. Mene su kupili, ali ako pobjede sami će si oduzeti mogućnost da dođu u četvrtfinale jer protiv Francuza neće moći nitko

Vidi cijeli citat

znači razlog zašto obala bjelokosti vodi protiv mojih hessenovaca je da njemci ne žele igrati protiv francuza i ivoreri ne znaju računati, ok.

prema tome curaçao je najpametniji, popio porciju i ne može ni s dvije pobjede biti prvi u skupini - stari lisac advocaat.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
pretkolo rappana
pretkolo rappana
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2023.
Poruka: 6.528
20. lipnja 2026. u 23:23

Ovo Obala ima opaki šarm nekih prošlih vremena..

Muški nogomet bez glumatanja i straha, sa dva opaka krila i vođom u sredini terena..

Idu mi uz bok Japanu..

[uredio pretkolo rappana - 20. lipnja 2026. u 23:23]
Forma de vivir
123
...
212223
...
495051
  • Najnovije
  • Najčitanije