SP 2026 - Skupina H - Španjolska - Urugvaj - Zelenortska Republiika - Saudijska Arabija

123
...
232425
...
313233
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.672
22. lipnja 2026. u 01:47

urugvaj tako loše stoji na terenu, kraterčine u strukturi nakon izgubljene lopte

španjolska će ih zgaziti

imaju desetak minuta za drugi krug

I'm not mean, you're just a sissy.
knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.186
22. lipnja 2026. u 02:05

Bravo Capo Verde. Sudac im uzeo 2 boda. Za prolaz dalje dovoljan i bod protiv KSA.

[uredio knjiskimoljac - 22. lipnja 2026. u 02:05]
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.034
22. lipnja 2026. u 02:07

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

urugvaj tako loše stoji na terenu, kraterčine u strukturi nakon izgubljene lopte

španjolska će ih zgaziti

imaju desetak minuta za drugi krug

Vidi cijeli citat

Neće oni tako stajat na terenu protiv Španjolske. Bunkerčina i nadat se da Španjolci znaju da im je bod dovoljan za prvo mjesto.

Predviđam da će u toj utakmici izgledat znatno bolje nego danas.

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.226
22. lipnja 2026. u 02:08

Ko bi reka da će afričkim bodulima nakon 2 kola biti virovatno dosta bod u zadnjoj utk. za drugo misto i prolaz. Kakvi heroji 🔥

[uredio LazialZD - 22. lipnja 2026. u 02:08]
Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.546
22. lipnja 2026. u 02:08

gledao sam na mobilnom telefonu, slika je bila mala. je li trebao biti penal za otoke i je li sudac navlačio za urugvaj?

fantazista, manchaverde, ja i još nekoliko kolega (polu)zadovoljno trljamo ruke, dark horse se službeno najavio

ljudi pratili hrvatsku, učili i oponašaju. 😁🔥

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.546
22. lipnja 2026. u 02:10

Barba Luka je napisao/la:

Da znaju igrati solidno organiziranu i agresivnu obranu, to mi je bilo jasno nakon utakmice sa Španjolcima, ali da ovako kombiniraju i iznose loptu kratkim dodavanjima, to me baš ugodno iznenadilo. Ne bi me čudilo da izjednače na 2:2, puno su mi bolji od većine autsajdera na ovom prvenstvu. 

Vidi cijeli citat

kombinatorski nigomet igraju već nekoliko godina, bilo je prilično iznenađenje da se nisu kvalificirali za afrički kup nacija. odlična momčad.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.235
22. lipnja 2026. u 02:19

Problem protiv niskog bloka imaju, zato su i gubili od Bocvane i Mauritanije. A tu ce bit jako zanimljiva utakmica jer je to sukob stilova. Saudijci vole posjed i to im je komfort zona a Kapverdima pase direktni, tranzicija kroz brze paseve. 

Ja sam vec generalno zadovoljan Cami, svi koje su smatrali da su tehnoloski visak na turniru su odradili i dobili svoj minut slave. Pozdrav i Vikiju koji je na zdrijebu skupina rekao "ko jos zna igraca iz CPV". 

[uredio Fantazista10 - 22. lipnja 2026. u 02:19]
Yakov
Yakov
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2010.
Poruka: 2.065
22. lipnja 2026. u 02:19

Ćelava prevara je napisao/la:

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

urugvaj tako loše stoji na terenu, kraterčine u strukturi nakon izgubljene lopte

španjolska će ih zgaziti

imaju desetak minuta za drugi krug

Vidi cijeli citat

Neće oni tako stajat na terenu protiv Španjolske. Bunkerčina i nadat se da Španjolci znaju da im je bod dovoljan za prvo mjesto.

Predviđam da će u toj utakmici izgledat znatno bolje nego danas.

Vidi cijeli citat

Čisto sumnjam da će Bielsa igrat bunker. On će igrat svoje, pa šta bude.

qwerty
qwerty
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 1.268
22. lipnja 2026. u 02:23

Yakov je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

urugvaj tako loše stoji na terenu, kraterčine u strukturi nakon izgubljene lopte

španjolska će ih zgaziti

imaju desetak minuta za drugi krug

Vidi cijeli citat

Neće oni tako stajat na terenu protiv Španjolske. Bunkerčina i nadat se da Španjolci znaju da im je bod dovoljan za prvo mjesto.

Predviđam da će u toj utakmici izgledat znatno bolje nego danas.

Vidi cijeli citat

Čisto sumnjam da će Bielsa igrat bunker. On će igrat svoje, pa šta bude.

Vidi cijeli citat

A što je Bielsa/Urugvaj zelio točno danas u 2p? Prvih 15min su se dodavali i ništa nisu pokušavali pa ih se kaznilo.

antena
antena
Mali dioničar
Pristupio: 21.07.2009.
Poruka: 6.436
22. lipnja 2026. u 02:24

Točno se dogodilo sve suprotno od najava Toplaka, Matteonia i Šapita! 😂

Odlična utakmica, šteta što je komentatorski dopala baš Baloga...

[uredio antena - 22. lipnja 2026. u 02:25]
123
...
232425
...
313233
  • Najnovije
  • Najčitanije