SP 2026 - Skupina J - Argentina - Austrija - Alžir - Jordan

123
...
131415
...
171819
Unikat86
Unikat86
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.01.2012.
Poruka: 2.583
22. lipnja 2026. u 20:17

Vela ga nateze na Messija ko neka tinejderka

[uredio Unikat86 - 22. lipnja 2026. u 20:17]
Luis Garcia
Luis Garcia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2016.
Poruka: 4.931
22. lipnja 2026. u 20:17

Turbodizel je napisao/la:

Argentina kakvu znamu. Ne, da ne znaju igrat, znaju i to jako dobro. Ali toliko podmukli, prljavi, pokvareni, nadvisuju Uruguay iz najboljih dana.

I najgore, šta im sudci već godinama toleriraju.

Valjda imaju upute odozgo, drugačije ne mogu objasnit.

Vidi cijeli citat


Pa da... Argentinci su zloglasni po tim "prljavim" igricama na terenu od kad gledam nogomet, davno od prije je to postala svjetska nogometna moda lol.

Nepotrebno iscuđavanje tomu. Naprosto njihov nogometni DNA, njihova nometna kultura.

Miriše na titule
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.664
22. lipnja 2026. u 20:17

nokia3310 je napisao/la:

Moze li se Željko Vela spustiti na teren i pokusati oralno zadovoljiti Lea Messija, da mi ostali mozemo gledati utakmicu u miru?

Vidi cijeli citat


ne može jer komentira iz zagreba

I'm not mean, you're just a sissy.
nokia3310
nokia3310
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2016.
Poruka: 1.611
22. lipnja 2026. u 20:21

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

nokia3310 je napisao/la:

Moze li se Željko Vela spustiti na teren i pokusati oralno zadovoljiti Lea Messija, da mi ostali mozemo gledati utakmicu u miru?

Vidi cijeli citat


ne može jer komentira iz zagreba

Vidi cijeli citat

Onda nek ode na de - hydration break.

Postalo je nepodnosljivo

[uredio nokia3310 - 22. lipnja 2026. u 20:21]
Igra se i dogodine
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.664
22. lipnja 2026. u 20:24

bolji austrijanci u drugom

idealno za sad ubacit arnautovica, pa da i oni imaju seljacinu i pol na terenu, mozda nesto ubodu

I'm not mean, you're just a sissy.
Unikat86
Unikat86
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.01.2012.
Poruka: 2.583
22. lipnja 2026. u 20:26

Ovoj Austriji fali jedan do dva igraca koji su bas na "ti" sa balunom za ovo okrenuti 

PatnjeMladogWerdera
PatnjeMladogWerdera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2019.
Poruka: 3.521
22. lipnja 2026. u 20:29

nokia3310 je napisao/la:

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

nokia3310 je napisao/la:

Moze li se Željko Vela spustiti na teren i pokusati oralno zadovoljiti Lea Messija, da mi ostali mozemo gledati utakmicu u miru?

Vidi cijeli citat


ne može jer komentira iz zagreba

Vidi cijeli citat

Onda nek ode na de - hydration break.

Postalo je nepodnosljivo

Vidi cijeli citat

Ugasi ton ak ti smeta, mislim da ti više smeta Messi nego Vela

[uredio PatnjeMladogWerdera - 22. lipnja 2026. u 20:29]
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
22. lipnja 2026. u 20:31

kako tri suci nisu vidili da je ovo korner?

[uredio narada108 - 22. lipnja 2026. u 20:31]
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.785
22. lipnja 2026. u 20:31

Jel nije da VAR odlucuje za svaki korner?

Pa Schlager sada cisto izbio loptu u korner i ovi ga ne dosude

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.964
22. lipnja 2026. u 20:32

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

slabo je ovo od austrije

nit presingom šibaju, nit imaju neku defanzivnu tranziciju nit uspijevaju bilo što odigrat preko centra

Vidi cijeli citat


 

ali su već godinama jaki na hipsterskim podcastima

 

 

(sad sam ih službeno forumski anti-jinxao, tako da mogu zabit gol)

123
...
131415
...
171819
  • Najnovije
  • Najčitanije