SP 2026 - Skupina J - Argentina - Austrija - Alžir - Jordan

123
...
567
...
171819
Tokio
Tokio
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.11.2025.
Poruka: 109
17. lipnja 2026. u 10:30

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Da je netko drugi u pitanju, hladno bi bio crveni i ne bi se ni osvrnuli na to. 

Vidi cijeli citat


Točno to, zaštićen ko lički medvid

Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
17. lipnja 2026. u 10:41

Trebao je izletiti vani, ali ne umanjuje genijalnost izvedbe. Svaki od sinoćna tri gola su poezija za sebe. Prvi savršen prijem, munjevito namještanje na lijevu nogu i neobranjiv projektiv sa 20-ak metara. Drugi kirurška mirnoća. Treći još jedno svileno primanje i još kirurškija preciznost. 

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.108
17. lipnja 2026. u 11:10

Po meni osobno siva zona, ja bih recimo dao žuti karton ali apsolutno podržavam da sudac da i crveni karton, odluka definitivno ne može biti nema kartona, to je idiotizam.

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.084
17. lipnja 2026. u 11:10

Ma nije on zasticen, a-a

PatnjeMladogWerdera
PatnjeMladogWerdera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2019.
Poruka: 3.521
17. lipnja 2026. u 11:54

Ovo je crveni kao što je bio penal za Argentinu u polufinalu protiv nas 2022. E sad koliko ste nerealni jer nekog ne volite, sami procjenite. Livakovic je srusio ne sjecam se koga Lautara ili??? Isto je tako Messi ovog nagazio tako jako da mu nije trebala pomoć. Dobro su uveli pravilo kad ti uđe pomoć, ne možeš unutra minutu, trebali su na 3 minute podignuti, odjednom je nogomet ljepša igra, nema previše valjanja po terenu i vidiš da neki startovi nisu uopće tako strašni, kao recimo ovaj... da je mogao dati crveni, mogao je, dali je to zapravo crveni, nije, da je Livakovic faulirao igraca je, da nije bilo bas za penal, nije... kao što je kolega napisao, siva zona. 

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.603
17. lipnja 2026. u 12:56

Argentinske vlasti su Amerima dostavile podatke o 13000 oceva koji ne placaju alimentaciju za svoju djecu.

Cilj je da im se onemoguci ulazak na stadion jer ako ne mozes placati za svoje dijete, onda ne mozes ni skupe ulaznice za utakmice.

Respect 👏

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.515
17. lipnja 2026. u 14:28

čisti crveni karton, nema diskusije:
https://www.kicker.de/uebles-foul-im-video-haette-messi-hier-rot-sehen-muessen-1228769/video

fino mu je mogao razjebati ahilovu tetivu - nema šanse doći do baluna:

[uredio cameosis - 17. lipnja 2026. u 14:29]
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.770
17. lipnja 2026. u 14:40

Za mene čisti crveni. Da je Messi bio žrtva faula 100% bi se uključio VAR za crveni. ili da netko od nas večeras nekog Engleza tako nagazi. 

 

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.217
17. lipnja 2026. u 14:59

adrian je napisao/la:

Za mene čisti crveni. Da je Messi bio žrtva faula 100% bi se uključio VAR za crveni. ili da netko od nas večeras nekog Engleza tako nagazi

 

Vidi cijeli citat

I onda bi na svakom portalu bila glavna vijest POKRALO

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.084
17. lipnja 2026. u 15:46

Je, kao sto su portali grmili POKRALO kad je Mandzukic nagazio Islandjanina

 

Doslovno se svi ozbiljni slozili da je opasan start i tjeraj dalje. 

123
...
567
...
171819
  • Najnovije
  • Najčitanije