danchy je napisao/la:
Naglo nestali komentari o fijasku SP, praznim stadionima i sl.
62k ljudi na S. Arabija - Urugvaj, 70k na Iran - Novi Zeland, odlicno popunjeni stadioni. U vecini "nogometnih" drzava ne bi bila ni upola takva posjeta...
Vidi cijeli citat
Dobro treba shvatiti malo i Ameriku. Ljudi jednostavno vole ici na sport ovde. Neces vjerovati,, koliko puta recimo na poslu ljudi ode na MLB, NHL. MLS i NBA. Nekad i ne znaju ko igra niti pravila. posebno ako je nesto veliko. I kad je skupo uzece ulaznice za makar jednu utakmicu. Juce znam masu ljudi koji se oitisli gledati Belgija - Egypt sa djecom a ne znaju niti jednog igraca. Moj dobar prijatelj koj misli da je znaimljivije gledati tocku na zidu nego nogomet je otiso juce jer kaze hoce da osjeti atmosferu. Ljudi ne znaju kad ce opet imati priliku.
“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”