Svjetsko prvenstvo u SAD-u, Kanadi i Meksiku 2026 god. (Općenita tema)

madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.399
16. lipnja 2026. u 21:04

Isti Mougsey Bouges.

"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 971
16. lipnja 2026. u 21:23

https://www.index.hr/sport/clanak/suspendiran-turski-komentator-njegova-greska-na-spu-postala-je-viralna/2803592.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_d_0

Ovo isto je kod nas na vaterpolu svojedobno napravio Mico Dusanovic, nikome nije pala dlaka s glave...samo je u jednom trenu zasutio pola minute i nastavio komentirati s ispravnim imenima :)

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.467
16. lipnja 2026. u 21:43

Ako nista, bit ce ovo najludje i najnapetije prvenstvo, na svim razinama 😎

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.636
16. lipnja 2026. u 21:50

Naglo nestali komentari o fijasku SP, praznim stadionima i sl. 

62k ljudi na S. Arabija - Urugvaj, 70k na Iran - Novi Zeland, odlicno popunjeni stadioni. U vecini "nogometnih" drzava ne bi bila ni upola takva posjeta...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.299
16. lipnja 2026. u 22:08

danchy je napisao/la:

Naglo nestali komentari o fijasku SP, praznim stadionima i sl. 

62k ljudi na S. Arabija - Urugvaj, 70k na Iran - Novi Zeland, odlicno popunjeni stadioni. U vecini "nogometnih" drzava ne bi bila ni upola takva posjeta...

Vidi cijeli citat


Dobro treba shvatiti malo i Ameriku. Ljudi jednostavno vole ici na sport ovde.  Neces vjerovati,, koliko puta recimo na poslu ljudi ode na MLB, NHL. MLS i NBA. Nekad i ne znaju ko igra niti pravila.  posebno ako je nesto veliko. I kad je skupo uzece ulaznice za makar jednu utakmicu. Juce znam masu ljudi koji se oitisli gledati Belgija - Egypt sa djecom a ne znaju niti jednog igraca. Moj dobar prijatelj koj misli da je znaimljivije gledati tocku na zidu nego nogomet je otiso juce jer kaze hoce da osjeti atmosferu. Ljudi ne znaju kad ce opet imati priliku. 

“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
provincijalac
provincijalac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 1.568
16. lipnja 2026. u 22:13

Pa to je to, Amerima daj atmosferu, hot dog i piće, i gledat će dva pingvina kako se hrvaju na terenu

Omladino uzmi karabine, ljepši život svima će da sine
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.136
16. lipnja 2026. u 22:35

Koji kurcev cooling i hydration brake, ovo je Advertising break

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.729
16. lipnja 2026. u 23:14

Meni osobno Sopić od svih ovih "analitičara" daleko najgori, zvuči kao neko koga si izvukao iz birtije nakon tri runde i sad mora neko mišljenje reći. Toplak je za njega Jurčić. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
frano1982
frano1982
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 1.442
17. lipnja 2026. u 00:14

Sopić mene isto razočarao, kad ga se uputa većinom kaže vidjet ćemo

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.217
17. lipnja 2026. u 08:00

danchy je napisao/la:

Naglo nestali komentari o fijasku SP, praznim stadionima i sl. 

62k ljudi na S. Arabija - Urugvaj, 70k na Iran - Novi Zeland, odlicno popunjeni stadioni. U vecini "nogometnih" drzava ne bi bila ni upola takva posjeta...

Vidi cijeli citat

Klasični mentalitet naših ljudi koji samo seru. Redovito svemu traže zamjerke i isto tako redovito u pravilu ispadaju smiješni, ali to ih ne sprječava da nastave i dalje u svom ritmu.

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
  • Najnovije
  • Najčitanije