Svjetsko prvenstvo u SAD-u, Kanadi i Meksiku 2026 god. (Općenita tema)

Ruzina
Ruzina
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.06.2026.
Poruka: 42
19. lipnja 2026. u 23:38

Ivkovic totalni debil, stvarno namaju koga dovest kad njega stalno zovu...

Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.236
19. lipnja 2026. u 23:41

Oba su, pozitivno je jedino u svemu sta se Sampi unervozia zbog srusenog narativa emisije.

qwerty
qwerty
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 1.268
20. lipnja 2026. u 00:10

Što se dogodilo?

frano1982
frano1982
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 1.439
20. lipnja 2026. u 00:26

Što je bilo, nisam gledao emisiju noćas 

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.206
20. lipnja 2026. u 00:35

Ja gledam uvijek nakon ove u 21h utakmice tribinu, pa nisam ni ja ispratio.

Prika
Prika
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.12.2024.
Poruka: 380
20. lipnja 2026. u 03:31

Dok svuda u svijetu talentirani klinci dobiji autoput za razvoj i gura ih se maksimalno kod nas su igraci sa 23 jos nezreli i ne dorasli za seniorski nogomet

Slusam seljaka Ivkovica kako prica o Vuskovicu to je za zatvor. Na kraju ispada da je Vuskovic kriv za poraz od Engleza a od 3 stopera bio je najmanje los. Ako se vec mora drvlje i kamenje po nekom onda je to valjda renomirani stoper Citya a ne decko koji treba podrsku a ne da ga se odmah satare u startu. 

Strasno kakvi ljudi kod nas dobivaju medijski prostor i etikete strucnjaka.

Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 845
20. lipnja 2026. u 04:25

Nisam to ni cuo,covjek je debil, bio i prije toga, nije mu mjesto na tvu

Dalmatinac88
Dalmatinac88
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 706
20. lipnja 2026. u 07:24

Ivković je stvarno nula od čovika, za poraz od Engleske okriviti momka od 19 godina koji je čak bio i najmanje loš od obrane, a ne spomeniti veliku zvijezdu Gvardiola je stvarno kriminal. Ali sam je rekao da je frend od Dalića pa je jasan narativ zbog kojeg je to pričao.

Vušković može igrati samo u sustavu s 3 u zadnjoj liniji, probali smo, nije išlo, sad se vraćamo na sustav s 4 u liniji i idemo po naslov svjetskog prvaka, a to što je Luka s 19 bolji nego što će Šutalo, Pongračić, Erlić i Ćaleta Car ikad biti to nema veze.

Život leti kapetane mladost biži, a na srcu friži...
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.177
20. lipnja 2026. u 07:27

Naslov prvaka?! 😳

Pa gdje češ biciklom na Rusiju kompa

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
20. lipnja 2026. u 08:28

Ne razumijem ove komentare vuskovic zna igrat 3 u obrani a ne zna 4. Msm hahaha koji k ako mali zna igrat 3 u obrani onda zna igrat i 4 ko sto je to igrao za westerlo.. Ugl vuskovic nam je najmanje bio kriv protiv eng i njega nebi micao iz prve postave ako se moglo gvardiola 2021 i ono pijenje vode protiv Španjolaca tijekom utakmice onda se i njega može istrpit. A što se tiče ovog ivkovica njega nebi puno komentirao jer sve što bi rekao za njega bi na ovom forumu dobio ban 

[uredio Hrvatskaaaaa23 - 20. lipnja 2026. u 08:29]
  • Najnovije
  • Najčitanije