Svjetsko prvenstvo u SAD-u, Kanadi i Meksiku 2026 god. (Općenita tema)

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.362
20. lipnja 2026. u 21:31

danchy je napisao/la:

Nizozemska postala 8. reprezentacija sa 100 golova na SP-ima.

Pridruzili se elitnom drustvu koje cine Njemacka, Brazil, Argentina, Italija,  Francuska, Spanjolska i Engleska.

Vidi cijeli citat

Kako mi stojimo?

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.633
20. lipnja 2026. u 21:40

ZB10 je napisao/la:

danchy je napisao/la:

Nizozemska postala 8. reprezentacija sa 100 golova na SP-ima.

Pridruzili se elitnom drustvu koje cine Njemacka, Brazil, Argentina, Italija,  Francuska, Spanjolska i Engleska.

Vidi cijeli citat

Kako mi stojimo?

Vidi cijeli citat

43 

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.612
20. lipnja 2026. u 21:42

45 nakon 2 gola Engleskoj.

Zanimljivo, na all-time listi su Madari 10., a 9. je Urugvaj..

Madari su na 87 golova iako se nisu plasirali 40god na SP, ali su 1954. zabili 27 golova, sto je rekord za jedno SP...

[uredio danchy - 20. lipnja 2026. u 21:44]
Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.452
20. lipnja 2026. u 21:55

A Srbi ispred nas hahaha

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.174
20. lipnja 2026. u 23:23

Subert32 je napisao/la:

A Srbi ispred nas hahaha

Vidi cijeli citat


Nasljednici Jugoslavije. Što se tiče sporta tu će sve pokupit. Što se tiče ratne odštete to nisu bili oni. 🤣 

hakler
hakler
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.04.2026.
Poruka: 188
21. lipnja 2026. u 00:05

Evo danas je jaka postava u studiju.

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.389
21. lipnja 2026. u 00:14

Teški cringe od emisije...

Prika
Prika
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.12.2024.
Poruka: 380
21. lipnja 2026. u 01:14

Jucer teska pljuvacka po djetetu koje dominira bundesligom i cijeli svijet ga hvali a danas bomboni iz usta za Sutala koji se pati u nikad losijem Ajaxu. Da se razumijemo ja podrzavam obojicu ali ovo je toliko degutantno

tamburalo
tamburalo
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.05.2010.
Poruka: 559
21. lipnja 2026. u 05:22

ooolongjohnson je napisao/la:

Dobro da je VAR preuzea nadležnost i za kornere.

Finale 2010 slobodni udarac Nizozemske se od španjolskog živog zida odbije u korner, a sudac dosudi gol aut Casillasu.

To je bilo minutu prije gola Inieste. Ne kažen da bi Nizozemci iz tog kornera zabili ali sigurno bi se stvari na terenu odvijale drugačije i vjerojatno bi došlo de penala.

Vidi cijeli citat


finale 2010-te pamtim po groznom sudjenju, ta utakmica je bila negledjiva, sudac je bio totalno pogubljen

Festina lente
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.612
21. lipnja 2026. u 05:35

Od 6 grupa u 3 vec znamo pobjednika.

Ne svida mi se da se gleda medusobni omjer, ostavlja puno mjesta kalkulacijama u zadnjem kolu. I iako sam siguran da nitko nece nikome pustiti, nije isto igrati protiv startera i rezervi, a to na kraju moze odluciti tko ide dalje kao 3.

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
  • Najnovije
  • Najčitanije