Subert32 je napisao/la:
PCDI je napisao/la:
Koje scene slavlja po Cape townu i Johannesburgu 🔥. Ja ću biti veliki njihov fan protiv Kanade, ništa nije nemoguće.
28.6, nedjelja 21 sat, najbolji mogući termin za nas u Europi, a i za ljude u J.Africi.
Vidi cijeli citat
Daj me nemoj j da ćeš za Južnu Afriku navijat? Pa skoro bi za Srbe navijao protiv njih (skoro).
Vidi cijeli citat
Za Srbe bi sigurno navijao na prvenstvu, kao i za sve druge zemlje iz bivše Jugoslavije. Pa za koga da navijam nakon Hrvatske, ako ne za BIH, Srbe itd? Koji bi bio razlog da ne navijam za susjede, Bujanec?
Za Južnu Afriku ću naravno navijati. Mi koji pratimo SP od prve kvalifikacijske utakmice preliminarne faze u Aziji prije 2,5 godine drugačije gledamo na to od vas koji se prijavite samo kada krene glavni turnir i vrhunac rasprave o SP vam je tko je bolji Ronaldo ili Mesi.
Ja i ti definitivno nismo na istoj valnoj duljini da bi diskutirali.