Svjetsko prvenstvo u SAD-u, Kanadi i Meksiku 2026 god. (Općenita tema)

z tribina
z tribina
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.03.2026.
Poruka: 108
24. lipnja 2026. u 23:47

MARE1984 je napisao/la:

Samo još jedno pitanje.

Ako dvije ekipe iz različitih grupa imaju isti broj bodova onda se gleda:

1. Gol razlika

2. Broj datih golova

Npr. ekipa A ima gol razliku 3:1, a ekipa B 4:2 dalje ide ekipa B. 

Je ovo sve ok?

 

 

Vidi cijeli citat
je

PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 224
jučer u 06:16

Koje scene slavlja po Cape townu i Johannesburgu 🔥.  Ja ću biti veliki njihov fan protiv Kanade, ništa nije nemoguće. 

28.6, nedjelja 21 sat, najbolji mogući termin za nas u Europi, a i za ljude  u J.Africi. 

[uredio PCDI - 25. lipnja 2026. u 06:19]
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.442
jučer u 06:29

PCDI je napisao/la:

Koje scene slavlja po Cape townu i Johannesburgu 🔥.  Ja ću biti veliki njihov fan protiv Kanade, ništa nije nemoguće. 

28.6, nedjelja 21 sat, najbolji mogući termin za nas u Europi, a i za ljude  u J.Africi. 

Vidi cijeli citat

Daj me nemoj j da ćeš za Južnu Afriku navijat? Pa skoro bi za Srbe navijao protiv njih (skoro).

PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 224
jučer u 06:36

Subert32 je napisao/la:

PCDI je napisao/la:

Koje scene slavlja po Cape townu i Johannesburgu 🔥.  Ja ću biti veliki njihov fan protiv Kanade, ništa nije nemoguće. 

28.6, nedjelja 21 sat, najbolji mogući termin za nas u Europi, a i za ljude  u J.Africi. 

Vidi cijeli citat

Daj me nemoj j da ćeš za Južnu Afriku navijat? Pa skoro bi za Srbe navijao protiv njih (skoro).

Vidi cijeli citat
Za Srbe bi sigurno navijao na prvenstvu, kao i za sve druge zemlje iz bivše Jugoslavije. Pa za koga da navijam nakon Hrvatske, ako ne za BIH, Srbe itd?  Koji bi bio razlog da ne navijam za susjede, Bujanec? 

Za Južnu Afriku ću naravno navijati. Mi koji pratimo SP od prve kvalifikacijske utakmice preliminarne faze u Aziji prije 2,5 godine drugačije gledamo na to od vas koji se prijavite samo kada krene glavni turnir i vrhunac rasprave o SP vam je tko je bolji Ronaldo ili Mesi. 

Ja i ti definitivno nismo na istoj valnoj duljini da bi diskutirali.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.963
jučer u 06:40

dva sata nakon što ti je istekao ban si se opet našao pametovat i docirat s visoka

 

ovo ti je posljednje upozorenje prije nego što dobiješ trajni ban. Nisi čuvao ovce s ostalim forumašima da im se smiješ obraćat takvim tonom

 

ne zanimaju me nikakva objašnjenja, ne piši mi ništa, ne objašnjavaj dodatno, uopće me ne zanima. Svaki post upućen meni = trenutna deaktivacija

[uredio ian wright - 25. lipnja 2026. u 06:44]
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.442
jučer u 07:05

Danas se nadamo pobjedi Australije i da  Njemačka ne izgubi. To da Curacao neće pobijediti Obalu Bjelokosti uzimam zdravo za gotovo.

U grupi F se nemamo čemu nadati - Japan bi morao tući Švedsku tri razlike.

[uredio Subert32 - 25. lipnja 2026. u 07:07]
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.405
jučer u 07:36

Update nakon grupa A, B i C

15 - broj golova između 1. i 10. minute

11 - broj autogolova

18 - broj golova od 90. minute do kraja

(ako negdje ima podatak o prošlim SP-ima neka netko objavi)

 

Dosad postignut ukupno 161 pogodak u 54 utakmice

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.191
jučer u 08:26

Kanada vs JAR je prva potvrđena utakmica knockout faze.

alkatraz
alkatraz
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 30.563
jučer u 09:33

zrinkec je napisao/la:

Kanada vs JAR je prva potvrđena utakmica knockout faze.

Vidi cijeli citat

pobjednik  u osmini finala ide na maroko/ pobjednik F skupine ( vrlo vjerojatno nizozemska)

četvrtfinale njemačka/francuska/norveška

Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.232
jučer u 10:34

Zanimljivo, po projekcijama ovako to izgleda:

UEFA: 13

CAF: 8

CONMEBOL: 4

AFC: 4

CONCACAF: 3

 

U prijevodu prakticki kao kvote za SP32, s tim da je ocekivano najveci pobjednik CAF di je pokazatelj da je level 5 ekipa bio premalo.

  • Najnovije
  • Najčitanije