Svjetsko prvenstvo u SAD-u, Kanadi i Meksiku 2026 god. (Općenita tema)

123
...
147148149
Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 839
danas u 22:10

Bellygunner je napisao/la:

Šta ste na Valentinu nabrijani? Oden u butigu po mliko i bar dvi bolje vidin i to sa minimum šminke.

Vidi cijeli citat


Baš tako

[uredio Lionheart - 26. lipnja 2026. u 22:10]
Tokio
Tokio
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.11.2025.
Poruka: 114
danas u 22:17

Jel zna netko zasto argentina igra zadnju utakmicu od svih skupina???

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.465
danas u 22:23

Bellygunner je napisao/la:

Šta ste na Valentinu nabrijani? Oden u butigu po mliko i bar dvi bolje vidin i to sa minimum šminke.

Vidi cijeli citat

Jel znaju te dvije sta je zaledje i da nije penal kad se odbije od tijela u ruku?

Mi gledamo cijeli paket.

qwerty
qwerty
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 1.268
danas u 22:38

Triple H je napisao/la:

goran022 je napisao/la:

americana se samo zbog Valentine isplati gledat, večeras najbolja odjevna kombinacija 😍

Vidi cijeli citat


Jel to ona koju je trošio teniser Borna Ćorić? 

Vidi cijeli citat

Borna je i prvi poceo ulagati u plastiku u nju. Tako kažu kuloari😅

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.726
danas u 22:39

Bellygunner je napisao/la:

Šta ste na Valentinu nabrijani? Oden u butigu po mliko i bar dvi bolje vidin i to sa minimum šminke.

Vidi cijeli citat

Nejebica je zajebana stvar. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.386
danas u 23:02

Kad su u kombinaciji vodili Lana Jurčević i Mila Horvat, Euro 2008 ili Sp 2006 ? 

Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 839
danas u 23:19

Mila mi spada u Valentina Miletić kategoriju,sto se tice izgleda. Inače mi je Valentina top, i draže mi je slušat od većine mozda i svih joj muških kolega 

Meni je Barbara Strbac bila top ženska,znam da je i ona jedne godine nesto u vezi prvenstva vodila,kasnije se prebacila u ove informativne vode

Sjećam se jedne godine kad je Lana Jurčević pitala Ćira neko nogometno pitanje, Ćiro se počeo smješkat i kaže joj a jesi slatka 😆

ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 958
danas u 23:23

ARIZIN je napisao/la:

Kad su u kombinaciji vodili Lana Jurčević i Mila Horvat, Euro 2008 ili Sp 2006 ? 

Vidi cijeli citat


Lana Jurcevic, pjevacica, je vodila emisije o nogometu? Toga se uopce ne sjecam.

Ili mislis na Lanu Banely?

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.179
danas u 23:52

Moguće je da nitko sa 3 boda ne ode dalje. Zasad Ekvador, Švedska, BiH i JAR imaju po 4 boda. Mogu im se pridružiti Gana/Hrvatska, Kongo, Austrija/Alžir i Egipat. Postoji šansa i da Saudijska Arabija bude treća sa 4 boda.

123
...
147148149
  • Najnovije
  • Najčitanije