Svjetsko prvenstvo u SAD-u, Kanadi i Meksiku 2026 god. (Općenita tema)

123
...
155156157
AR 147
AR 147
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2012.
Poruka: 775
danas u 01:08

VelKoz je napisao/la:

Sramotan seksizam prema Valentini  ovih idiota u studiju

Vidi cijeli citat



Šta bi se dogodilo da neka žena u studiju pohvali odijelo nekog od voditelja?...To bi isto bilo skandalozno?

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.648
danas u 01:10

VelKoz je napisao/la:

Cholo je napisao/la:

VelKoz je napisao/la:

Sramotan seksizam prema Valentini  ovih idiota u studiju

Vidi cijeli citat

Ti uvrijeđen, a ona se smije. 😂

Vidi cijeli citat

Nisam uvrijeđen, a ovo je smijanje na silu, ako to ne vidiš tvoj problem

Vidi cijeli citat

Ma boli me briga za Ivkovića, kreten je svakako, ali nije ovo nešto radi čega bi ga prozivao, našalio se.

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.584
danas u 01:20

AR 147 je napisao/la:

VelKoz je napisao/la:

Sramotan seksizam prema Valentini  ovih idiota u studiju

Vidi cijeli citat



Šta bi se dogodilo da neka žena u studiju pohvali odijelo nekog od voditelja?...To bi isto bilo skandalozno?

Vidi cijeli citat

Je, toj ženi će prva stvar nakon utakmice reprezentacije kad gotovo milijun gledatelja gleda biti da pohvali tako posprdno kolegu sugovornika kao da je neki ukras. Sramota za javni servis.

Da ne govorimo koliko ovaj samodopadni Šapit cijelo prvenstvo joj u tim emisijama upada u rečenice

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.999
danas u 01:21

nakon ispadanja, urugvajski savez rekao igračima da se ne vraćaju zajedničkim letom svi skupa kući, već da se igrači snađu sami 😂

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.584
danas u 01:24

ian wright je napisao/la:

nakon ispadanja, urugvajski savez rekao igračima da se ne vraćaju zajedničkim letom svi skupa kući, već da se igrači snađu sami 😂

Vidi cijeli citat

Da sam netko od ovih mlađih ne bih im se više nikad odazvao na poziv. Sramota

Igram Managera sa Belupom
Igram Managera sa Belupom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2024.
Poruka: 2.546
danas u 01:24

ian wright je napisao/la:

nakon ispadanja, urugvajski savez rekao igračima da se ne vraćaju zajedničkim letom svi skupa kući, već da se igrači snađu sami 😂

Vidi cijeli citat

Takav raspad momčadi, sustava i saveza neki i kod najavljuju još od 98. 

Na njihovu žalost, ništa od toga.

Gospodin
VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.584
danas u 01:28

Igram Managera sa Belupom je napisao/la:

ian wright je napisao/la:

nakon ispadanja, urugvajski savez rekao igračima da se ne vraćaju zajedničkim letom svi skupa kući, već da se igrači snađu sami 😂

Vidi cijeli citat

Takav raspad momčadi, sustava i saveza neki i kod najavljuju još od 98. 

Na njihovu žalost, ništa od toga.

Vidi cijeli citat

Budalaština od posta, nek ti ian kopira onaj svoj post o odnosu medija i javnosti prema reprezentaciji

ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 971
danas u 01:29

ian wright je napisao/la:

nakon ispadanja, urugvajski savez rekao igračima da se ne vraćaju zajedničkim letom svi skupa kući, već da se igrači snađu sami 😂

Vidi cijeli citat


Bielsi placaju put, namjeravaju ga baciti navijacima 😂

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.241
danas u 01:34

Iranu i Koreji bas visi playoff, prije bi reka da ga nece viti.

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
123
...
155156157
  • Najnovije
  • Najčitanije