Mali dioničar
Pristupio: 24.01.2012.
Poruka: 8.410
12. studenog 2017. u 23:29
Ceo meč od prvog gema Zverevu neda break loptu, vidno je bolji igrač, ima prednost brejka u trećem setu.
Da se kladim, kuću bi stavio. Zverev nemoćan, nikakav, baca reket.
Onda, iz čista mira, raspad. Neverovatno.
gori ste vi što se čudite svaki put!

ja bi se začudio da je dobio ovaj meč, ovo je konstanta!
Vidi cijeli citat

Mislim da se nitko ne čudi. Više je ono da žališ samog sebe jer znaš što će se dasit, a svejedno se nadaš da će bit drugačije. Sjetim se Georgea iz Seinfelda kad kaže nešto tipa: "Neću nadu. Dajte mi beznadnost". Tako je i sa Čilićem. On daje neku prokletu nadu stalno, a u biti bolje da je 20 na svijetu pa da nikad nemaš tu nadu.
[uredio Shaggy - 12. studenog 2017. u 23:36]
db
db
Pristupio: 27.07.2010.
Poruka: 15.447
12. studenog 2017. u 23:36
prateći rezultat (jer njegove mečeve više ne mogu gledati, jednostavno sam dignuo ruke i shvatio da mi ta količina negativnosti ne treba u životu), točno sam znao kakav će se scenarij odigrati prilikom prve brejk lopte, za povratak zvereva u treći set.

jednostavno znaš da će iskoristiti prvu, jednostavno znaš da će zablokirati prilikom servisa za ostanak u meču.
recimo, pretpostavljam da je u zadnjoj igri ubacio maksimalno jedan prvi servis, a vrlo vjerojatno i nijedan.

zgembo
zgembo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.02.2015.
Poruka: 1.060
12. studenog 2017. u 23:40
Danas ipak nije bio klasični Ćilićev choke. Bio je agresivniji nego inače, čak se na trenutke činilo i da mu muda niču. Ali u ključnim situacijama je previše razmišljao, umjesto da je zapuca na otvorenu stranu on komplicira, ide kontra kretanja Zvera i zajebe.

A ovo u trećem kad je imao 3:1 i 0:30 na servis protivnika, Zverev se već bio raspao i imao duplu. I tada Marin umjesto da još više stisne protivnika on ide pasivnije igrati i čekati grešku protivnika. Zver se razigra, Čile se ukenja i ostalo je klasična Čilićeva luzerska priča.
detiko
detiko
Pristupio: 28.06.2008.
Poruka: 1.965
12. studenog 2017. u 23:46
Steta cila, drugi set jako dobar u trecem do 3:1 odlican. Sam je ovo izgubio, ali i zverev je odigrao jako dobro.
Iduci
Iduci
Pristupio: 14.12.2004.
Poruka: 8.163
13. studenog 2017. u 11:04
e ljudi ,mozda je Marin mislio da i on smije igrat do 4 dobivena gema, pa se opustio hahaha....ajme koliko sam se jucer naljutio. To moze samo on ispustit takav mec.

Imat Zvereva ne konopcima, imat ga u saci i onda se ubacit opet u stand by modus i naravno kad stisne gem kod 5-4 onda rukica stane. ne kuzim. Dobro Shaggy kaze, napreduje u igri, a mentalno pada.
Ovo je vec ne znam koji mec u nizu gdje tako dobiveno gubi.

I cudi me da od prvog gema pa sve do 3-1 tj. 3-2 u trecem setu neda Zverevu niti poen ili dva, a onda spusi servu 2x bez veze. Kad se ukenja, a kod 5-4 Zverka potegne pa sto bude. Sto nije Marin potezao kod 3-1 i 0-30?? mogao je!
13. studenog 2017. u 11:34
Za prolazak dalje će trebati dobiti Feda, a pitanje je može li dobiti i Socka. Choke kad servira za ostanak u setu ili meču bi trebao patentirati.

Na kraju će umjesto ganjanja 3. mjesta biti sretan i sa završetkom godine u top 5, jer Dimitrov je jako jako blizu... A ako ne može završiti godinu u top 5 kad 3 bolja igrača od njega (Đok, Mur i Waw) više od pola godine ne igraju, pitanje je zapravo kad može? Odgovor je očigledan...
danchy je napisao/la:

Teoretski moze i sa jednom pobjedom proc, ako on dobije socka, sock zvereva, a fed pobjedi svu trojicu..ovo da fed pobjedi svu trojicu je realno, i da on pobjedi socka je dosta realno, treba se zapravo samo dogodit da sock nekako pobjedi zvereva  onda bi odlucivali setovi