majan debić je napisao/la:
ma Murray je igrao sa pola snage i imao je cijeli meč pod kontrolom...

Murray je primijenio đokovićevski recept i pokazao da je velemajstor.

Raonić je u naletu, ali mu danas nije mogao nauditi.

Ne će  mi mnogi povjerovati, ali na 1:3 u 2. setu rekao sam sebi u bradu da će se Andrew vratiti.

Šteta što to nisam napisao ovdje, ali to se "osjećalo u zraku".

Inače, da je Murray osvojio još dva seta u Parizu, danas bi bio slavljen kao legenda.

Za mene je on prvorazredni tenisač, ali zvijezde mu nisu naklonjene do kraja jer  mora igrati u vrijeme Federera, Nadala i Đokovića.

[uredio Dar - 19. lipnja 2016. u 20:40]
Dar
Dar
20. lipnja 2016. u 21:17
Dodig u Eastbourneu ide dalje. Benneteau nije im'o šanse. Na mreži je naš majstor bio nezadrživ.
21. lipnja 2016. u 15:27
Džumhur u Nottinghamu priredio senzaciju i sredio Istomina koji ga je vozao u prvomu setu,a u drugomu bio pred pobjedom nakon što je u 13. igri okrenuo 0:3. No Džumhur se nije predavao i u borbi za zadnji poen 13. igre sretno slajsom vratio protivnikovu lopticu. Istomin je potrčao da ju stigne, ali se poskliznuo i Džumhur je to lako poentirao za treći set koji je odgođen zbog mraka. Danas nova priča i sretni završetak za autsajdera.

23. lipnja 2016. u 17:15
Cuevas porazio Zeta u Nottinghamu. Iako je Markos imao 4:0 u 13. igri 3. seta, suparnik je preokrenuo na 6:4. Pri 6:5 imao je servis, napadao forhendom nekoliko puta, ali nije bilo dovoljno preciznosti. Potom je imao još jednu priliku, forhendom je stvarao prednost, ali je završnim udarcem opet pogodio prostor za parove. No Markos mu je uzvratio jer je najprije promašio lagani volej na mreži, a onda  napravio dvostruku. Cuevas više nije darovao i dobio je odlučujući 10. poen 13. igre.