Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 31.515
04. veljače 2022. u 12:36

Cudan poraz Monfilsa sinoc, nisam gledao, ali vidim da je otkazao Rotterdam sad takoder.

Dosta odustajanja do sad.

"U hrvatskom jezikoslovlju nema atributa kojima se može objasniti veličina Hajduka. Hajduk je ne samo vječan, Hajduk je neuništiv!"
zrinkec
zrinkec
04. veljače 2022. u 17:56

Krajinovic pocistio Dzumhija, iako se dobro drzao prvi set, ali savladala ga je nervoza, svaki drugi out pozvani je napadao suca, jos u Montpellieru nema hawk eyea 😂

Bublik fino igra danas, nije ustao na krivu nogu, ne znam oce li izvuci pobjedu, ali vrlo izjednacen mec s Agutom.

06. veljače 2022. u 15:15

Joao Sousa je dobio par maratona ovaj tjedan, uvijek je bio fighter, ali ovo je bio prilicno impresivan tjedan, nakon 4 godine bez titule ili finala uopce na atp razini, evo ga u ogromnoj sansi za osvojiti u Indiji.

Evo nakon ovog posta vise Sousa nije gema uzeo, 5 gemova zaredom finca za 1/1 u setovima, moguce da ce Sousu sad dostici umor.

Bublik uzeo prvi set finala Montpelliera protiv vrlo nervoznog danas Zvereva.

Na kraju Sousa u 3 setova naravno kako drugacije do prve titule nakon 4 godine, kao veliki underdog prije finala. Isto vrijedi za Bublika, sto je Zverevu u glavi bilo danas, pitaj Boga, propuh vjerojatno.

07. veljače 2022. u 14:47

Basilashvili nastavlja sa svojon kriminalnon formon na pocetku sezone.

Kramer je napisao/la:

tamo je kolabirao u australiji,dobro se oporavio. ma tako on stalno,ono ga prosralo u IW,otvorio se i ždrijeb i skoro uzeo turnir. neozbiljan tip ala bublik,paire,kyrgios... talentirani,tu i tamo urade rezultat,drže se u top30-50,zarade pare i tankiraju

Kramer
Kramer
07. veljače 2022. u 21:13

Pobjeda Hurkacza protiv Tsonge 2:0(6:4,7:6). Ima je Tsonga 2 set lopte u tiebreaku 2.seta, ali napravia je nekoliko gresaka na mrezi ga je kostalo osvajanja seta.