ATP- turniri 250 i 500

Trabant
Trabant
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.01.2011.
Poruka: 1.022
10. srpnja 2014. u 23:15
Dar je napisao/la:
Turnir u Newportu ima poseban čar.
Vidi cijeli citat

"centralni" teren se mjenja kako dani idu. do jučer je skroz lijevo bio "centar" ,sad je ovaj u sredini, a finale će se igrat na onom desno.

Kojot_50
Kojot_50
Dokazano ovisan
Pristupio: 02.01.2012.
Poruka: 18.829
11. srpnja 2014. u 00:17
teletabis89 je napisao/la:
Maligan82 je napisao/la:

ipak nije bilo potrebno 
bravo Ivo ,u polufinalu protiv Brandsa
Vidi cijeli citat


Grotha.

Vidi cijeli citat


aha ok,a komentator gdje sam gledao je rekao Brands 
Felix, qui semper vitae bene computat usum
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.191
11. srpnja 2014. u 11:39
Kako su ovi turniri poslije GS dobra sansa za slabije igrace, uvijek se netko daleko provuce, evo sad u Bastadu Olivo, Lajovic, Cuevas, Busta.
East Los Angeles
East Los Angeles
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.06.2013.
Poruka: 691
11. srpnja 2014. u 12:59
Da istina. Kohlscrebier i Fognini su najbolji primjeri
Dropshot
Dropshot
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.08.2013.
Poruka: 3.274
11. srpnja 2014. u 14:46
Po meni su Kohli i Fabio dvije klase iznad ovih koje je zrinkec naveo. Fognini je uostalom TOP15( i ostat će tamo ako obrani ove bodove s njemačke turneje i Umaga). Nije sami vrh, ali je dobar igrač.
Dar
Dar
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2013.
Poruka: 7.320
11. srpnja 2014. u 18:10
Banderina leđa guštaju u Newportu.

Igra svaki drugi dan, sve brzo završava i potrošak energije doista je minimalan.

Čujem da ga posebno oduševljava dizajnersko remek-djelo, majstorski oivičeni teniski tereni.

Pokazatelj genijalnoga uma neimenovanoga umjetnika.
Dar
Dar
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2013.
Poruka: 7.320
11. srpnja 2014. u 23:49
Iznerčić se nije proslavio večeras, ubacio je samo 6 asova i ostao bez polufinala.

Voda je to na mlin Diva sa Šalate koji s preostalim tenisačima ima pozitivan omjer i to je prilika koja se rijetko pruža.

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.191
12. srpnja 2014. u 13:10
Opet se kisobrani otvaraju u Njemackoj.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2012.
Poruka: 276
12. srpnja 2014. u 14:18
Verdasco  Vodio 5-1 u tiebreaku i izgubio ga 8-6
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.12.2013.
Poruka: 5.465
12. srpnja 2014. u 15:07
vassiriki je napisao/la:
Verdasco  Vodio 5-1 u tiebreaku i izgubio ga 8-6
Vidi cijeli citat


eto šta me obori na kladionici, kreten ciganski
  • Najnovije
  • Najčitanije