ATP- turniri 250 i 500

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.163
01. listopada 2014. u 15:53
Tudum87 je napisao/la:
Čilić sutra na rasporedu kao zadnji meč?
Vidi cijeli citat


12:30 to je predzadnji mec ja mislim.
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.163
01. listopada 2014. u 16:25
Fin mec Isnera i Robreda, biti će velike borbe.
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.163
02. listopada 2014. u 09:13
U TOkiju sve ide prema finalu od prije dvije godine.
Dropshot
Dropshot
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.08.2013.
Poruka: 3.274
02. listopada 2014. u 10:25
Dodig i Melo pregazili Bopannu i Paesa sa 6:3 6:2.
Dropshot
Dropshot
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.08.2013.
Poruka: 3.274
02. listopada 2014. u 11:13
Ovi Kinezi su takvi klauni. Jedno je simpatizirati neke igrače i navijati s transparentima, ali ovo glupiranje sa zastavama mi je stvarno debilno. Kaj jednom Kinezu predstavlja zastava Španjolske, Rusije ili Srbije?
[uredio Dropshot - 02. listopada 2014. u 11:16]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.02.2010.
Poruka: 3.361
02. listopada 2014. u 12:17
Pitam se kakve će kvote bit u dvoboju Čilić-Murray..
Dropshot
Dropshot
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.08.2013.
Poruka: 3.274
02. listopada 2014. u 12:27
Haha kako se raspala linijska sutkinja na Murray-Cuevas
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2010.
Poruka: 2.572
02. listopada 2014. u 12:48
ajmo stream za Čilkana
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2012.
Poruka: 2.425
02. listopada 2014. u 12:55
Laprdalo je napisao/la:
ajmo stream za Čilkana
Vidi cijeli citat

dok ne završi murray nula bodova od streama
Dropshot
Dropshot
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.08.2013.
Poruka: 3.274
02. listopada 2014. u 12:55
Ovi debili sa SK čekaju da Murray i Cuevas završe pa će se uključiti u prijenos, na SK3 u međuvremenu ide snimka Sunderland-Swansea, na SK2 pregled Premiershipa, a dva kanala ni ne rade. A mi pljujemo po HRT-u.
[uredio Dropshot - 02. listopada 2014. u 12:55]