Dokazano ovisan
Pristupio: 19.10.2004.
Poruka: 11.758
17. siječnja 2005. u 10:41
revenga vidim da imaš priliku pogledati igre naših, pa izvještavaj svakodnevno. ishvalio si maria, ali čovjek protiv kojeg igra može pobjede na ovoj podlozi nabrojat na prst 1 ruke, ali ipak drago mi je da je mario ostavio dobar dojam na tebe u startnom meču. ljubina uvjerljiva pobjeda me čak i više iznenadila s obzirom da ima prokletstvo GS.
Pristupio: 14.08.2004.
Poruka: 226
17. siječnja 2005. u 11:37

Bez problema Shaggy,idem u srijedu gledat nasa dva asa.Atmosfera je bila super,di god si krenija Hrvatske dresove svuda.Samo da brzo spominjem da Safin sad igra i osvojio prvi set 6:0 protiv mladog srbina Djokovic.Safin sto posto u drugom kolo!!!
Pristupio: 24.11.2004.
Poruka: 525
17. siječnja 2005. u 13:12
phau je izbacio costu - mislim da je to laksi zdrijeb za ancica...

ljubo bi mogao imati problema s baghdatisom...mali je odlican...na zadnjem usopenu je uzeo set federeru (mozda i jedini na turniru), a isto je dosao iz kvalifikacija....

liesbeth, how''s your croatian doing?
Pristupio: 07.08.2003.
Poruka: 472
17. siječnja 2005. u 13:34
Karlovic opet izgubio..pa taj nije ni za sljivu podbociti!
za Talaju je vec normalno da izgubi svaki mec
Pristupio: 05.12.2003.
Poruka: 80
18. siječnja 2005. u 15:48
sto jest jest.

"Having come through three matches in qualifying - a triumph in itself for a British player - Baltacha is now proving she can handle any problem, including even Nazi-saluting Croatian fans, who were intent on fighting with Serbian supporters waiting for the next match on Court 10. "
Poruka: 226
19. siječnja 2005. u 07:00

Kratko i jasno:Ljubo je izgubijo u 4 seta protiv taj mali iz cypresa,bilo je grozno danas i izgleda da vrucina je uzela svoje.Trenutno Mario je dobija prvi set ali prijatelj mi kaze da se dosta mucijo ali ipak je vazno sto je dobija prvi 7:5!!!!!!!!!!!!!
Ajde Mario!!!!!!!!!!
Poruka: 30
19. siječnja 2005. u 08:08
Gaga.....do you mean the Croation lanquage? I try to understand the Croation lanquage with an dictionary
I am happy that Mario have won.Sad for Ivan
Shaggy
Shaggy
19. siječnja 2005. u 08:23
e moj ljubo koji ti kompleks GS imaš. zadnjih par godina čekaš i čekaš i ništa, ali na kraju i ćorava kokoš nađe zrno, pa ćeš tako i ti. čovjek kaže super se osjećam, nikad bolje, spreman sam i onda poraz od čovjeka sa 2 pobjede na atp turnirima, bez obzira na njegovu juniorsku karijeru. prije svakog meča na GS posjeti lokalnog psihića.

mario, nema se što reći, idemo razbiti safina na njegovom omiljenom terenu!!