cameosis
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 9.782
11. svibnja 2024. u 00:26

aluminijska boca je aluminijska boca, pogotovo kad te pogodi u tjeme … jebi ga, i vlasnik boce se usrao, pogledaj mu facu ovdje (00:28):

[uredio cameosis - 11. svibnja 2024. u 00:26]
esse quam videri. (marcus tullius cicero)

11. svibnja 2024. u 09:21

Ispala boca iz ruksaka od tipa koji ga je tražio autogram u navedenom trenutku, baš bizarno.

12. svibnja 2024. u 00:41

Glumci glume u filmovima,a Nole ne glumi u filmovima, on igra tenis i osvaja sve što se nađe na putu .....zasad je osvojio 24 GS.....karavana ga ipak ne može pratiti

Nepodnošljiva veličina Đokovića

Novak Đoković je možda najveći tenisač ikada - i ja ga ne podnosim.

Autor: Scott Stossel

Ako je postojao trenutak - zapravo jedan udarac - kada se kemijski sastav muškog tenisa promijenio, to je bilo 10. rujna 2011., u polufinalu US Opena, kada se Novak Đoković suočio s Rogerom Federerom. U to vrijeme, Đoković je osvojio samo tri Grand Slam turnira, u usporedbi s Federerovim ogromnih 16. Federer je preuzeo vodstvo od dva seta za ljubav i činilo se da kruži prema pobjedi. Ali Đoković — koji je poboljšao svoju kondiciju posljednjih godina, počevši s jogom i odustajući od glutena — osvojio je sljedeća dva seta, poslavši meč u peti i odlučujući set.

Navijači na stadionu Arthur Ashe snažno su stali uz Federera. To je iznerviralo Đokovića. Na trenutke je pravio grimase prema navijačima i rugao im se, šaleći se. Pri rezultatu 4–3 u petom setu, Federer je oduzeo Đokovićev servis i poveo s 5–3, dajući mu priliku da servira u meču. Publika je ustala, burno kličući. Federer je tada poveo 40-15, dajući mu dvije meč lopte.