30. EP u vaterpolu – Eindhoven 16 - 29. 1. 2012.

Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 16.724
17. siječnja 2012. u 22:10
po meni obrana bas i ne funkcionira ako je pavic moral skidati puno zicera....jedino me to brine
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Pristupio: 04.09.2006.
Poruka: 3.577
18. siječnja 2012. u 09:37
pavić utakmica života, dobud odigro fenomenalno, kako on zna i može kad se ne zajebava. bošković samo 1 udarac i to onaj na samom kraju (plus peterac) i jako mala minutaža, samo 14 i po minuta. sukno sa 21 godinom vođa ekipe, glavni igrač oko kojeg se sve vrti na vanjskim pozicijama i u napadu i u obrani. joković mu dobro asistira sa desne strane.

bekovi su se truditli i solidno odigrali, ali ne smiju primit dva ista gola... ostali mogu bolje. malo brine što su crnogorci bili u igri do samog kraja uz ovakvu razliku u golmanskim prezentacijama. što neće bit problem ako će pavić nastaviti branit ko danas

bravo dečki, svaka čast

lijepo je vidjeti naše igrače kako nemaju straha za opalit po golu(kao ranije kad im je bilo "zabranjeno") i da nam lopta brzo ide od ruke do ruke.stvarno je gušt gledat tekmu.....
po dosad viđenom...polufinale mi, cg, srbija i madjarska...neznam dal bi se španjolci mogli umiješat.....
18. siječnja 2012. u 23:27
i to kakav smo šut imali, kad je sukno zabio onu golčinu za 10:8 tada smo imali 10/19, i ako izbacimo ona dva udarca na isteku 2. i 3. četvrtine, praktički sa našeg gola, onda je to nevjerojatnih 10/17 - nisam nikad vidio da neka ekipa u ovakvoj utakmici, ima takav postotak
kosingas
kosingas
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 22.366
19. siječnja 2012. u 09:17
danas očekujem spektakl,a šanse su 50-50,kao i uvijek...
međutim,nešto mi "upade u oko",detalj poslije utakmice s Nijemcima...samu tekmu nisam gledao,ali sam poslije čitao da su suci "masakrirali" Srbiju s isključenjima,navodno 13 (ak sam dobro zapamtio),da bi poslije Srbi uputili protest zbog suđenja i rekli da je bio ispod svakog kriterija...zato je možda danas za očekivati da im dopuste nešto čvršću/grublju igru,što bi im moglo itekako ići u korist...uglavnom,vidjet ćemo..
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak

"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč
nik
nik
19. siječnja 2012. u 09:26
a kaj se dogadja s talijanima? Vec su se zasitili?
Babangida
Babangida
Pristupio: 30.07.2006.
Poruka: 11.538
19. siječnja 2012. u 10:22

Vrijedna pobjeda nad Crnom Gorom, najvaznije je u ovom grupi biti medju prva dva, to prakticki garantira polufinale... no jos vaznije pobjede ce biti u eliminacijskoj fazi, to se "pika" to je vazno, ko te pita za rezultat u grupi ako poslije ispadnes

Zanimljivo da nam je do sada omjer sa djeticima u eliminacijskoj fazi negativan 1-2, a sa Srbima mislim da smo u pozitivnom omjeru (barem gledajuci od 2007 naovamo)

19. siječnja 2012. u 11:02

Ozren Bonačić: Bolje biti drugi nego prvi u skupini!

''Pokazali smo da možemo biti sjajni i nadam se da ćemo to i potvrditi protiv Srba, ali prvo mjesto ne bih smatrao lakšim putem do medalje. Istina, izravno si u polufinalu, ali imaš i dugu pauzu i sigurno će ti doći neki strašan protivnik. Ako budemo drugi, trebali bismo imati relativno lakog protivnika iz druge skupine i izbjegli bismo najbolje iz naše skupine u polufinalu. Zvuči čudno, ali ja bih možda više želio da budemo drugi u skupini nego prvi'', završava Ozren Bonačić.

19. siječnja 2012. u 12:03
kosingas je napisao/la:
Vidi cijeli citat

srbi su imali 16 isključenja, plus 3 peterca za njemačku, plus isključenje golmana zbog priovora 2 i nešto minute prije kraja. na kraju su ostali sa točno 7 igrača (5 ih je imalo po 3 isključenja i golman soro s pravom zamjene) u te zadnje 2 i nešto minute

nije ni njemcima bilo puno bolje, oni su ostali bez 4 igrača - bila su 3 peterca i za srbiju, plus 14 igrača više (jednom 2 isključena njemca u istoj akciji). samo što je srbija objektivno bolja (nisam gledo pa ne mogu reć jesu li tako i igrali) i trebali bi imati manje isključenja od njemaca.

ali svakako da je to (uz još po preko 10 kontrafaulova i i na drugi način izgubljenih lopti na obje strane) bilo očigledo očajno suđenje