Tucak jedino sto je radio je kmecao na svaku odluku. Kmecao je i prije susreta vec na suce.

Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.01.2010.
Poruka: 2.009
16. siječnja 2024. u 21:29

Kod 10:8 bila su 2 napada s mogućnošću otvorenog šuta a samo se čekalo da vrijeme istekne. Španjolska se nudila u prvih nekoliko minuta posljednje četvrtine i sa samo malo više hrabrosti to se moglo iskoristiti. Kada to ne napraviš protivnik uzme ponuđeno, stara poznata priča.

16. siječnja 2024. u 21:30

Treba pohvaliti zadnji gol Španjolaca.. baš vrhunski gol.

ZB10
ZB10
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 2.921
16. siječnja 2024. u 21:31

Suci su definitivno bili naklonjeni Španjolskoj u zadnjoj četvrtini, dobili smo prvog igrača više tek u zadnjem napadu, a doma igramo finale vaterpola JEBOTE (dejavu rukomet 2009)

A onom Granadi (kako se već zove) ipak kapa do poda na golovima, šrauba za 11:10 je vrijedna gola za titulu.

🇯🇵
xxx01
xxx01
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 19.194
16. siječnja 2024. u 21:32

Spanjolcima je danas golman bia dosta los,  granados takoder do zadnjih 5 min i onda je pokaza zasto je drugi najbolji igrac svita u vaterpolu trenutno a ovaj gol sto je zabia mozda spada i medu najbolje ikada u vaterpolu.

16. siječnja 2024. u 21:35

5min do kraja imaš +2 i izgubiš bez ispaljenog metka to je nedopustivo. TUCAK VRIME JE da se makneš, Sukno za izbornika!!!