Da mi je znati samo ko gura ovog napornog Franu Ridjana za spikera u svim sportovima, strašno iritantan lik

Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.04.2010.
Poruka: 1.769
08. siječnja 2024. u 17:12

Veliki preokret naših žena u drugom poluvremenu protiv Srbije, gubile su 7-4 i na kraju pobijedile 11-8. Svaka čast, jako mlada i čini se talentirana ekipa. Ne trebaju ih smesti teški porazi u prva dva susreta, ipak se većinom radi o srednjoškolkama i studenticama. Ovo je poticaj za dalje.

basketlife2323
Pristupio: 29.12.2016.
Poruka: 835
08. siječnja 2024. u 18:28

Blizunj je napisao/la:

Nase su sad u cetvrtfinalu sto znaci u najgorem slucaju 8 mjesto.

Medutim negdje sam procitao da bi 7 mjesto osim naseg najboljeg rezultata ikad bilo ogroman cilj jer bi se time i plasirale na svjetsko koje je odmah iduci mjesec.

Tako da sad iduci donekle realni cilj je pobjediti 1 utakmicu u borbi za 7 mjesto gdje ceka najvjerojatnije pobjednik utakmice Izrael/Velika Britanija.

Reset-21
Reset-21
Pristupio: 20.02.2021.
Poruka: 1.116
08. siječnja 2024. u 18:36

basketlife2323 je napisao/la:

Ravnatelji srednjih škola na mukama..., ma tko će sad opravdati nagomilane izostanke.

Ma šalim se. Ništa zato, nego čestitke i puno uspjeha za dalje.

narada108
narada108
08. siječnja 2024. u 18:41

Srpkinje su imale puno laksu grupu nego nase tako da im nije bio takav problem bit prvi, no ipak su morali bit favoritkinje protiv nas....nasa druga pobjeda protiv njih u trecoj utakmici na EP-ima...nadam se da je bilo naroda u gledalista za navijanje..sad vamo contra las chicas espanoles!

[uredio narada108 - 08. siječnja 2024. u 18:42]
alkatraz
alkatraz
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 27.337
08. siječnja 2024. u 18:42

Španjolska odmara par važnih igrača i Francuska gubi samo jedan razlike 4 minute do kraja