Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
22. lipnja 2007. u 23:58
Kockasti1 je napisao/la:
Čestitke Jugu. Nego kako sam gledao utakmcu i penale bio sam smiren ako nikad. Nekak mi se činilo da ovo jednostavno ne mogu izgubitiClap
Vidi cijeli citat

...a kako da izgube kad su stigli 2 gola za 2 minute !

23. lipnja 2007. u 02:21
hajde sve ali retardirani spiker u pioniru je objavio da smo dobili a onda posle 10minuta je rekao ipak smo izgubili...
Pristupio: 02.02.2007.
Poruka: 6.831
23. lipnja 2007. u 02:40
Svaka čast momci, sreća nije bila na vašoj strani!
Samo da sačuvaju ovaj tim i to je to!
Osuđivati Mitrovića je glupost, dečko je 88. godište!
A kad se setim Dušanovića, "ubi, ubi Boškoviću", SRAMOTA!
Svaka čast Jugu, navijam za njih u finalu.
Burley_08
Burley_08
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2007.
Poruka: 175
23. lipnja 2007. u 03:16
A jebiga, blento. vjerujem da nije mislio doslovno, ali nije to rjecnik za televiziju. Nego, cini mi se da je partizan puno bolje odigrao presing u obrani. Posljedica, jug je tesko davao golove, pogotovo s igracem manje. Boskovica su markirali skroz, do pred kraj. Gledao sam pro recco u prvoj utakmici; rjecanin vujasinovic im je motor, jaki dosa sa krila, cini mi se da je kasas pao. Plivacki dosta slabija tekma od ove druge, ali ce biti svjeziji. Uglavnom, nisu bolji...
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
23. lipnja 2007. u 03:19
erazmo je napisao/la:
je treba ih se pohvalit, odavno nisam gledo da neko onako školski igra igrača više, baš vrhunski
vezano na to jednostavno se ne mogu dovoljno načudit da ona Jugova fora na igraču više sa prijenosom na Bušlju još ikomu može proć a kamoli partizanu u 3 puta u polufinalu lige prvaka!

23. lipnja 2007. u 06:21
pokraden partizan, bre, a nije imao ni srece...inace bi, bre, pobedili.

F4: Partizan bez sreće u Milanu

U finalu ovogodišnje vaterpolo Evrolige igraće prvaci Hrvatske i Italije, Jug i Pro Reko. Aktuelni prvak Evrope, dubrovački Jug, pobedio je beogradski Partizan rezultatom 18:17 (3-2, 2-4, 3-2, 3-3; 1-1, 1-1) posle šutiranja peteraca. U regularnom toku bilo je 11:11, a posle produžetaka 13:13. U prvom polufinalnom duelu u Milanu Pro Reko je pobedio Olimpijakos 10:9.

Partizan nije uspeo da prednost u poslednjoj četvrtini 11:9 pretvori u pobedu, a u tome su im značajno pomogle i sudije sviranjem faulova u napadu. Gol za produžetak za Jug postigao je Andro Bušlje. I na kraju drugog produžetka Partizan je imao napad za pobedu, ali Filip Filipović nije imao sreće.

Pobednik je odlučen tek posle šeste serije penala, pošto je posle pete serija peteraca bilo 4:4. Junak pobede Juga je bio golman Franjo Vićan, koji je dva puta uspeo da odbrani šut Stefanu Mitroviću, najmladjem igraču Parizana (1988), u prvoj i u šestoj seriji. Najefikasniji u timu Partizana bio je Filip Filipović sa četiri gola, dok su Duško Pjetlović i Nikola Radjen postigli po dva gola. Pavo Marković i Andro Bušlje su postigli po četiri gola za Jug, a Miho Bošković tri.

Jug će u finalu igrati sa Pro Rekom koji je pobedio Olimpijakos 10:9 (2:1, 3:1, 2:3, 3:4), a junak pobede bio je Murisio Felugo koji je 35 sekundi pre kraja odlučio meč. U timu iz Đenove i ovoga puta briljirao je Vlada Vujasinović koji je postigao i tri gola pre nego što je dva i po minuta pre karaja utakmice napustio bazen zbog treće lične greške. Tri gola su postigli i Afrodakis i Coskas za grčkog prvaka.

F4 Evrolige polufinale:
Pro Reko - Olimpijakos 10:9
Jug – Partizan 18:17

"Crno-beli" u subotu od 19h igraju za treće mesto sa Olimpijakosom, a finalni duel počinje u 20:30h.