232425
Pristupio: 01.11.2006.
Poruka: 6.892
07. lipnja 2007. u 17:08
7:5 za Mladost... još jedna četvrtina... ajmo spustit malo na zemlju Jugaše...Wink
Pristupio: 04.02.2006.
Poruka: 485
07. lipnja 2007. u 17:14
Sudenje smijesno,na jednoj strani Jugovi bekovi lete bez lopte i za najmanji kontakt,a na drugoj strani nijedno iskljucenja bez lopte za jedan od najboljih centarskih parova na svijetu,a ovo govorim samo na 2 metra.Slicna situacija je sto se tice iskljucenja u tranziciji i na vanjskim pozicijama,Jug samo 1,a Mladost 4-5.2 peterca za Mladost,pa onda slomljena Krziceva arkada zbog koje nema sankcija.Tako to bude kad je predsjednik saveza,ujedno i predsjednik jednog od klubova.Je*iga ocito ni predsjednik Udruge sudaca nije izdrzao pritisak,pa je dao ostavku.
07. lipnja 2007. u 17:15
Zato je Jug već 3 godine zaredom prvak... suci ga kradu...LOL
Poruka: 485
07. lipnja 2007. u 17:16
I normalno na 3 razlike se daje 1 iskljucenje bez lopte na 2 metra za smijesan kontakt,je*iga sad valja sto je vise moguce izjednacit broj iskljucenja.
07. lipnja 2007. u 17:21
Đogaš Kržića tako udari da mu skine i kapicu...
Naravno, to za Štampaliju nije ništa...
Al jači je Jug, tako da se ne bojim za njih...
Poruka: 485
07. lipnja 2007. u 17:23
Evo jos jednog bez lopte,znaci u 29 minuta 1 iskljucenja,a kad se utakmica rjesila u 3 minute jos 2...I normalno Emil mu jede govna sto mu sad dava...
Poruka: 485
07. lipnja 2007. u 17:27
percao je napisao/la:
Vidi cijeli citat

To ovdje nista ne znaci,cim sam ja vidio da Klisovic daje ostavku usred finalne serije sve mi je bilo jasno.
Naravno statistika na kraju je znanstvena fantastika...koliko sam vidio Jug je cijelu 3.četvrtinu dobio 1 iskljucenje i jos jednu u 4. dok Mladost nije otisla na 3.
[uredio Pirat - 07. lipnja 2007. u 17:27]