ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

LOLLOLLOLLOLBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileLOLLOLLOLLOLBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileLOLLOLLOLLOL
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 16.729
01. travnja 2007. u 11:28
A rijesit cemo se mi smeca koje radi protiv Hrvatske i njenog naroda i sanja novu srboslaviju. Udbo-komunjare na HRT pa prenose misu, kao da se to nemoze pomaknuti ili prikazati dodjela medalja i Hrvatska himna na par minuta.
citat sa JL-a...i onda smo mi pretjerali?LOL
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Pristupio: 31.01.2006.
Poruka: 5.572
01. travnja 2007. u 11:32
Evo sad procitah sve od prve do petnaeste strane, ko bi rekao kod 5:7 da cete dobiti..

hajde, svaka cast !
Pristupio: 21.03.2006.
Poruka: 12
Sretan sam i ponosan. Ovo mi je uljepšalo cijeli tjedan.
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
01. travnja 2007. u 11:36
ovo je rudiceva pobjeda... psiha je najvaznija u ovakvim utakmicama, a mi smo se uspjeli vratit jednim madjarima sa -2 u zadnjoj cetvrtini. a i vican je utakmicom zivota nadoknadio par glupo i nesretno primljenih golova...

ovo je samo dokaz da treba vjerovat dokazanim strucnjacima a ne ih smjenjivat nakon svakog poraza. rudic je obecao rezultate ali tek nakon dvije tri godine rada po svome. vjerovalo mu se i sada je pokazao zasto je najtrofejniji svjetski trener. fizicki nismo pali ni u produzetku, a zna se kako se tesko psiholoski vratit u ovakvoj utakmici u vaterpolu...