Dokazano ovisan
Pristupio: 22.12.2005.
Poruka: 12.552
20. veljače 2021. u 19:46

Imali ste igraca vise 9-1, peterac koji vam je dosudjen nije postojao i vadite se na sudije. Malo objektivnosti... Srecno sjutra, iskreno se nadam susretu u Tokiju.

Boli li tebe glava uveche, mene prskava....

BeerHunter je napisao/la:

Ne spominješ zadnju četvrtinu kad u prve 4 min nisu dopustili našima da uopće upute šut na gol jer su stalno svirali prekršaje u napadu, a s druge strane dva puta isključili igrača.

I kod +1 čisti kontra napad nisu ništa svirali, pa nije vaterpolo nogomet da mu može uklizat i uzet čisto loptu s leđa.

BeerHunter
BeerHunter
20. veljače 2021. u 20:39

canastra je napisao/la:

Pogledaj malo bolje taj "klizeci" u snimku...

20. veljače 2021. u 20:54

Koja skupina luzera su ovi vaterpolisti! Stvarno ne volim to reći za sportaše, ali za njih moram. Mogu li oni pobijediti ijednu ozbiljniju reprezentaciju, nije da ih u vaterpolu ima više od 5-6.

Upravo ova situacija je presudila tj suci su nam presudili

Otišli bi na 2 razlike i priči bi bio kraj , ali suci su imali drukčije planove,čak mi se čini sa namjerom da završi neriješeno ,tako da oni ne ispadnu nikome krivi za poraz.Tim potezom su naše udaljiti od Tokia,iako se nadam da ćemo sutra vratiti Rusiji za ono od prije par dana