17.55 VATERPOLO: Liga prvaka: Mladost - Spandau, prijenos

20.15 VATERPOLO: Liga prvaka. Jug - Vojvodina

21.30 VATERPOLO: Liga prvaka: Olympiakos - Primorje

[uredio Filip Jicha - 25. studenog 2011. u 22:56]
Pristupio: 04.09.2006.
Poruka: 3.577
26. studenog 2011. u 01:01
na maxtv-u piše da je u 20:15 oly - primorje, nema juga u snimci. evo i najave kola uz najavu kako bi koja utakmica trebala završiti : http://www.dance.hr/pogledsdesna/1580-3-kolo-lige-prvaka.html

inače na ponudi supersporta krivo piše da je primorje domaćin.
Pristupio: 07.02.2009.
Poruka: 320
26. studenog 2011. u 01:32
mala opaska..Oly je dobio Vougliameni u LP, ali u prvenstvu jos nisu igrali..jedini poraz Oly ima od Chiosa kao gost 6-7..nista bitno, ali nek se zna;-) inace lijep clanak:)
26. studenog 2011. u 10:41
h2opolo je napisao/la:
Vidi cijeli citat

hvala na korekciji, nisam bio siguran, pa sam svejedno stavio . šteta što opet nema razrade u kladionicama.

27. studenog 2011. u 01:00
jel se igraju četvrtfinalne grupe il odmah nokaut?
27. studenog 2011. u 02:52
ove godine opet nokaut jer se u siječnju igra EP, u lipnju svjetska liga, a u kolovozu OI, pa je klupska sezona kraća.

jug u užasnoj utakmici rutinski pobjedio vojvodinu. srpski talenti tragikomični. trener im 5 minuta bez prestanka u poluvremenu crto po tabli. više na: http://www.dance.hr/gostujuce-kolumne/1582-vrti-vrti-pa-nista.html

mladost poput nijemaca pobijedila spandau, smljeli ih na kraju, sa 7:6 odjurili na 11:6, izvještaj i komentar kobeščaka - http://www.dance.hr/gostujuce-kolumne/1583-mladostasi-kao-nijemci-protiv-nijemaca.html

medveščak vodio tijekom većeg dijela utakmice, pa na kraju u zadnje 2 minute stigao sa -2 na 13:13 i bez ičije prednosti putuje na uzvrat u španjolsku. zanimljivo podjednako, ili čak i više gledatelja na utrini, nego na savi: http://www.dance.hr/gostujuce-kolumne/1581-medvescak-jos-u-igri-za-polufinale.html
25. veljače 2012. u 00:15