121314
Pristupio: 21.06.2004.
Poruka: 34
16. kolovoza 2004. u 14:31
Posto oba tima spadaju u bolje na turniru interesuje me sta ljudi misle ko je bolji?
Pristupio: 06.11.2003.
Poruka: 476
16. kolovoza 2004. u 14:32
tko ce imat vise srece onaj dan, onaj ce biti onaj dan boljsi.
u vaterpolu kao i u drugim sportovima igra veliku ulogu sreca. ako imas srece mozes sve da pobjedis.
Pristupio: 14.07.2003.
Poruka: 334
16. kolovoza 2004. u 14:52
Najbolje bi bilo da podelimo bodove. A sto se tice ovoga ko je bolji tu jednostavno ne postoji odgovor. Obe reprezentacije igraju isti stil uvek sreca presudi u takvim utakmicama.
Pristupio: 05.12.2003.
Poruka: 80
18. kolovoza 2004. u 15:19
upravo je tako!!!!
Ali kad je sreca toliko puta na jednoj strani, a samo jednom na drugoj, onda je vremenom sve teze verificirati tu teoriju.
18. kolovoza 2004. u 15:50
S obzirom kak nas je krenulo,......... !!!
18. kolovoza 2004. u 15:53
Ljudi, mi hocemo medalju! Hrvatska je tu samo usputna stanica .
Pristupio: 01.06.2004.
Poruka: 109
18. kolovoza 2004. u 16:27
Bice tesna, cupava i veoma prljava utakmica. Hrvatskoj je pobeda imperativ, isto tako Srbija treba da pobedi da bi na vreme obezbedila 1/4 finala.
Ne slazem se sa mnogima koji kazu da sreca odlucuje. Pobedice onaj koji u zadnja 3 minuta bude igrao pametnije i ko ima zrelije pojedince. Ako 3 minuta do kraja rezultat bude neresen, Hrvatska 90% nece pobediti, dok se za Srbiju verovatno Sapic ili Vujasinovic resiti utakmicu nekim cudesnim potezom. Kao sto je bio slucaj u Kranju. Problem je Hrvata sto nemaju igrace sa killer-instinktom. Mogu svakog da biju sa 6-7 razlike, ali se zato nesecam kad su nekog jakog protivnika tukli sa jednim golom razlike.
Bice opasna utakmica. Samo da se ne posibaju u bazenu.
Poruka: 334
18. kolovoza 2004. u 16:49
Vama puno toga zavisi od utakmice sa Rusima ako tu utakmicu izgubite onda mislim da je sve gotovo. Ako dobijete Ruse onda je sve moguce. Mi sigurno dobijamo Amere i Kazahstan a sa vama bi odgovarao i neresen rezultat.
Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
18. kolovoza 2004. u 16:56
Možda sam defetist, ali... pa i nije Hrvatskoj imperativ da pobijedi SCG. Hrvatska može proći dalje i uz poraz, ali uz uvjet da SCG dobije sve do kraja (dakle uz nas i Amere), i da Rusi dobiju Amere, po mogućnosti s ne više od dva razlike. Ako mi sutra dobijemo Ruse dva razlike, onda prolazimo dalje kao treći. Nije nerealno uopće.

(Pustimo sad to što je to jadno da mi moramo raditi ovakve kalkulacije.)
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
Pristupio: 12.01.2004.
Poruka: 4.919
18. kolovoza 2004. u 17:34