Željan dokazivanja
Pristupio: 19.03.2015.
Poruka: 767
12. svibnja 2015. u 14:50
gleda se međusobni susret, ne ukupna razlika, ako svi imaju 5 bodova, onda austrijanci ispadaju, tko im je kriv kad ne dogovaraju kao skandinavci i dobiju jučer gol dvije minute prije kraja
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 23.227
12. svibnja 2015. u 18:11
Šteta što ova utakmica ne odlučuje ni o čemu, ime sve - hrpu golova, akcije, tučnjave...Ameri najgore pičke, služe se prljavim potezima no Slovaci im ne ostaju dužni, već su par puta poletjele šake
12. svibnja 2015. u 18:50
Francuzi dobili na penale, odoše Austrijanci rang niže.

Slovaci se oprostili još jednom porazom u produžetku, sad je jasna i situacija glede izravnog plasmana na OI 2018 - Slovačka drži to posljednje mjesto koje vodi izravno u Pyeongchang i zadržat će ga ako Bjelorusi ostanu bez medalje na ovom SP. Dakle, Ako Kanađani odrade ono što cijeli svijet očekuje Slovačka ipak ne mora u kvalifikacije.
227398
immerwieder
immerwieder
Poruka: 767
12. svibnja 2015. u 19:28
latvijci fino nakon dvije trećine podigli cijenu, jasno je bilo u potpunosti, koeficijent je za neriješeno od 3.80 jučer padal danas do 2.70, fino je pala sitna lova povezana sa xux naših i španjolaca u17, izgleda da njemci nisu htjeli dogovoriti jučer, najbolje je kaj su austrijski novinari nakon kaj su prvi dan pobijedili švicarce u produžetku radili kalkulacije za četvrtfinale, Ia druge godine koreja, japan, italija, slovenija, austrija i poljska
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.551
12. svibnja 2015. u 21:41
šteta austrijanaca... oni su bar igrali zanimljiv hokej, u odnosu na srećkaroše švabe, dobili latviju i francusku nezasluženo u regularnom dijelu (sreća ih poslužila) kad je izgledalo da bi utakmica mogla otići u produžetke...

14. svibnja 2015. u 21:15
u pitxku, nacija na rubu zivcanog sloma...
Konfuzije
Konfuzije
14. svibnja 2015. u 21:27
Taman što sam prebacio Česi izjednačili, ludilo u O2 Areni...a ludo je i u ČEZ Areni, Rusi vodili 3-0 pa stali, Šveđani se izvukli i došli do 3-3 pet minuta prije kraja, da bi onda Rusi ukrompirali za 4-3, piše se Malkinu ali je zapravo autogol. Još dvije i pol do kraja.
227398
Konfuzije
Konfuzije
14. svibnja 2015. u 21:30
Empty-netter Rusa čim su Šveđani izvukli golmana, odoše Rusi u polufinale, a navodno će im se pridružiti i Ovečkin.