EBEL liga - sezona 2009/10
- Najnovije
- Najčitanije


Drago Ćosić najavljuje 17. dan SP-a: Je li vrijeme da Zlatko Dalić povuče malo hrabrije poteze
40 min•Originalno

Bielsa preuzeo odgovornost nakon ispadanja Urugvaja, Španjolska prva u skupini
59 min•Nogomet

Kako Sportnet čitatelji vide rasplet skupine L za Hrvatsku?
1 sat•Nogomet

Izbornik Novog Zelanda: 'Većina ovih igrača vratit će se za četiri godine i bit će bolji zbog toga'
1 sat•Nogomet

Heroj dana – Ousmane Dembele: Kako je indolentni ovisnik o junk foodu, postao glavni kandidat za Zlatnu loptu
1 sat•Originalno

Bubista nakon povijesnog uspjeha: 'Ništa nije nemoguće, sada nas čeka Argentina'
2 sata•Nogomet

Igrač utakmice: Sjajni Trossard s dva pogotka otključao mrežu Novog Zelanda
2 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Novi Zeland - Belgija 1:5 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
5 sati•Nogomet

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
22 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Egipat - Iran 1:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
5 sati•Nogomet

Egipat - Iran 1:1: Od mirne završnice do ludnice, ipak je završilo remijem
3 sata•Nogomet

Nova prognoza za prolazak Hrvatske u nokaut fazu, remi s Ganom zadovoljava
22 sata•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
3 dana•Nogomet

KRONOLOGIJA: Norveška - Francuska 1:4 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
13 sati•Nogomet

Urugvaj - Španjolska 0:1: Furija potvrdila prvo mjesto, presudila katastrofalna greška Muslere
6 sati•Nogomet
, ako gospođa majka tako razmišlja onda bolje da ode čim prije...on bi u Kanadu ili Finsku
. Rendulić i Trstenjak? Tko su ti? Mora da su neki novi Ovechkin i Crosby kad je pitanje bi li došli igrati
, tko su ti, gdje uopće igraju te dvije zvijezde, mora da je neki od vodećih klubova KHLa, da su u NHLu čuo bih za njih.


Kakva bi ovo bila pojačanja ako se polovicu njih dovede a preferiram braću Oreškovic i sadržavanje Oullettea, Guidarellija, Hečimovica, Kristana, Andy Sertica, Kanaeta i mladih igrača uz riješavanje Joela Prpica (ma kako drag mi bio), Aarona Foxa (loše igre kako je odmicala sezona), jedino bi od starijih zadržao Brada Smytha taj je zaslužio ugovor i po. Želimo AHL i NHL Hrvate, želim repku za koju godinu u elitnoj diviziji, a sjetite se da dolaze mladi Luka Vukoja i marko Šakic uz Kanaeta, Blagusa, Lazica, Jakopiča mislim da nismo dugo od tamo.
Ipak mi naviru hrvatski osjećaji! 



