Olimpijski hokejski turnir
Hrvatska je samo jednom pobijedila u trećem kolu na SP-ima, ali nikada nije igrala protiv Afrikanaca
Bubista nakon povijesnog uspjeha: 'Ništa nije nemoguće, sada nas čeka Argentina'
Četiri puta na svjetskim prvenstvima protiv Afrikanaca, Hrvatska još ne zna za poraz
Pitali smo vas hoće li Hrvatska proći dalje - evo što ste odgovorili
- Najnovije
- Najčitanije


Četiri puta na svjetskim prvenstvima protiv Afrikanaca, Hrvatska još ne zna za poraz
2 sata•Originalno

Ferrari u Austriji s prvom nadogradnjom, Leclerc ne očekuje čuda
2 sata•Automoto

Hrvatska je samo jednom pobijedila u trećem kolu na SP-ima, ali nikada nije igrala protiv Afrikanaca
3 sata•Nogomet

Španjolci o Baturini: 'Već je u debiju postigao jedan od najljepših golova turnira'
3 sata•Nogomet

Kapetan Irana Mehdi Taremi: 'Ovo je katastrofalno Svjetsko prvenstvo'
4 sata•Nogomet

Argentinski izbornik potvrdio: 'Messi neće startati protiv Jordana'
4 sata•Nogomet

Bielsa preuzeo odgovornost nakon ispadanja Urugvaja, Španjolska prva u skupini
5 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Egipat - Iran 1:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
10 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Novi Zeland - Belgija 1:5 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
10 sati•Nogomet

Urugvaj - Španjolska 0:1: Furija potvrdila prvo mjesto, presudila katastrofalna greška Muslere
10 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Norveška - Francuska 1:4 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
18 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
3 dana•Nogomet

Como produljio ugovor s Hrvatom: 'On ima mentalitet kakav želimo izgraditi u klubu'
21 sat•Nogomet

Drago Ćosić najavljuje 17. dan SP-a: Je li vrijeme da Zlatko Dalić povuče malo hrabrije poteze
5 sati•Originalno

Egipat - Iran 1:1: Od mirne završnice do ludnice, ipak je završilo remijem
8 sati•Nogomet
. Zamisli 20 Hatchera u istoj repki, to je Ukrajina. Za Poljake ne znam jel ih nisam vidio baš često, al znam za Oliwu. Mislim da je on glavni.


I to uglavnom zbog neke gluposti! Npr, Hrt mora prikazati večernju školu, koja je ranije snimljena (svaka čast VŠ, ali brate... što nije mogla dobiti drugi termin!
), Eurosport ima umjetničko klizanje, pa će pustiti tek oko 9:40, znači 2/3. KOja koma! Na kraju mi opet ostaju Sloveneci! Živili Sloveneci!



