Ekstra start Ivice, sve najbolje u ovoj sezoni želim!
Pristupio: 26.06.2011.
Poruka: 816
27. listopada 2011. u 19:08
Zašto ova prva utrka u sezoni počne ovako rano i onda nam slijedi malo duža pauza do sljedeće utrke a u prosincu i siječnju je sve zbijeno
29. listopada 2011. u 15:22
Meni je to bezveze, a kad je druga utrka?

29. listopada 2011. u 17:54
otvaranje sezone na gleceru je samo po sebi vise reklama... jos nije ni pao snjeg na skijalistima di bi se trebalo skijati :) zato 2-3 tjedna pauze
26. studenog 2011. u 08:27
jako losi uzasni nastupi nasih na treninzima, uvertira za danasnji i sutrasnji program u Lake Louiseu...

NAJBOLJI hrvatski skijaš Ivica Kostelić ostvario je tek 45. vrijeme treninga spusta u kanadskom Lake Louiseu. Kostelić je sa startnim brojem 22 ostvario vrijeme od 1:52.78 što je bilo dovoljno tek za 45. mjesto. Osvajač Velikog kristalnog globusa prošle sezone zaostao je za "pobjednikom" kvalifikacija, Francuzom Adrienom Theauxom, dvije sekunde i 53 stotinke. Drugi najbrži na treningu bio je domaći skijaš Erik Guay koji je za Francuzom zaostao malih sedam stotinki. Trećeplasirani je bio Šveđanin Hans Olsson sa 42 stotinke kašnjenja za Theauxom.

Natko Zrnčić-Dim zauzeo je 58. mjesto treninga sa startnim brojem 53. Zrnčić-Dim je za Francuzom zaostao malo više od tri sekunde (3.04). Tin Široki zauzeo je 73. (+3.86) mjesto sa startnim brojem 77., dok je Sebastian Brigović, koji je startao kao posljednji (85.) zauzeo je pretposljednje 82. mjesto sa više od sedam sekundi zaostatka. Jedina dvojica koja nisu završila trening bili su Talijan Patrick Staudacher i Čeh Jan Hudec.